گزارش فیسیت از چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای شیراز

چهارمین فستیوال گیمینگ شیراز

چهارمین دوره‌ی جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای شیراز از روز دوشنبه ۱۸ آذر شروع به کار کرده است. این جشنواره تا اول دی ماه ادامه خواهد داشت و تیم‌های شرکت کننده در تورنمنت‌های مختلفی از جمله بازی‌های Dota و Counter Strike به رقابت خواهند پرداخت.

چهارمین دوره‌ی جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای شیراز از روز دوشنبه‌ ۱۸ آذر در محل پردیس ارم دانشگاه شیراز آغاز شده است. در روزهای ابتدایی این جشنواره شرکت کنندگان به صورت انفرادی در مینی تورنمنت‌های مختلفی مانند بازی موبایلی Two Cars و بازی Need For Speed Most Wanted به رقابت پرداختند. در روزهای آتی نیز تورنمنت‌های Dota2 1vs1 و Counter Strike: Global Offensive برگزار خواهند شد تا در نهایت در روز آخر جشنواره با برگزاری فینال تورنمنت‌ها برنده‌های جشنواره مشخص شوند.

چهارمین فستیوال بازی‌های رایانه‌ای شیراز

این جشنواره با حمایت فروشگاه اینترنتی شهر فافا و MSI برگزار شده است و جوایزی به ارزش ۶۰ میلیون تومان به برنده‌های جشنواره اعطا خواهد شد.

منتظر گزارش اختصاصی فیسیت از روند جشنواره و اختتامیه باشید.

myAvatar.png

سروش غفاری - برنامه نویس و نویسنده

مهندسی فناوری اطلاعات خوانده‌ام و امنیت اطلاعات. برنامه‌نویسی می‌کنم و می‌نویسم. علاقه‌مندم به عکاسی و نوشتن و داستان. نظرات، انتقادها و پیشنهادهای شما را هم در آدرس ایمیل ghaffari.soroosh@gmail.com یا در بخش نظرات پذیرا هستم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر