هدست واقعیت ترکیبی «ستاره WWDC 2023 اپل» خواهد بود

hedset.jpg

یک افشاگر خوش‌سابقه، رونمایی هدست واقعیت ترکیبی اپل را در رویداد WWDC 2023 قطعی می‌داند.

بر اساس آنچه مارک گرمن می‌نویسد، کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان ۲۰۲۳ قرار است یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای مطبوعاتی تاریخ اپل باشد. اپل در این مراسم رسما دوران پسا-آیفون را ازطریق ورود به بازاری کاملا جدید شروع می‌کند.

گرمن می‌گوید هدست واقعیت ترکیبی، «ستاره‌ی رویداد اپل» خواهد بود. تولیدکننده‌ی آیفون و مک تاکنون هرگز به‌طور مستقیم به هدست واقعیت ترکیبی اشاره نکرده است، اما با در نظر گرفتن تحولات چند وقت اخیر باید رونمایی هدست را قطعی بدانیم.

بسیاری از مدیران اپل معتقدند که هدست واقعیت ترکیبی قرار نیست شروعی قوی داشته باشد و به فروش قابل‌توجه دست پیدا کند. این محصول تا ماه‌ها پس از رونمایی وارد چرخه‌ی فروش نخواهد شد تا توسعه‌دهندگان فرصت کافی برای ساخت اپلیکیشن در اختیار داشته باشند.

اپل تاکنون بارها عرضه‌ی هدست واقعیت ترکیبی را به تأخیر انداخته است، اما با فشار تیم بازاریابی و شخص تیم کوک، بعید است شاهد تأخیر دوباره باشیم.

اپل قصد دارد کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان را ۱۵ خرداد برگزار کند. زومیت این مراسم را به‌صورت جامع پوشش خواهد داد.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: bloomberg

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر