اپل تاریخ برگزاری کنفرانس WWDC 2023 را رسماً اعلام کرد

wwdc23.JPG

اپل رسماً از برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان WWDC 2023 در تاریخ 5 ژوئن (15خردادماه) خبر داد. این رویداد تا تاریخ 9 ژوئن (19 خردادماه) ادامه خواهد داشت. اکثر بخش‌های این کنفرانس مانند کنفرانس‌های 2020 تا 2022 به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد و تمام توسعه‌دهندگان می‌توانند به‌طور رایگان در آن شرکت کنند.

در کنار رویداد آنلاین، اپل می‌خواهد یک رویداد حضوری هم برای روز 15 خردادماه برگزار کند که مخصوص تعدادی از توسعه‌دهندگان و دانشجویان خواهد بود و در اپل پارک برگزار خواهد شد.

محصولات کنفرانس WWDC 2023 اپل

iOS-17.jpg.webp
-

در این رویداد از جدیدترین سیستم‌عامل‌های اپل شامل iOS 17 به همراه iPadOS 17، سیستم‌عامل‌های tvOS 17 و WatchOS 10 و همچنین macOS 14 رونمایی خواهد شد. این احتمال وجود دارد که در رویداد امسال با چند محصول سخت‌افزاری هم روبه‌رو شویم.

برخی شایعات از احتمال معرفی اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل در این رویداد خبر می‌دهند. همچنین شاید از تراشه 3 نانومتری M3 و اولین محصولات مجهز به آن یعنی مک‌بوک پرو و مک‌بوک ایر جدید هم رونمایی شود.

منبع خبر: apple

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر