مدیرعامل توییتر گفت برای واگذاری شرکت به ایلان ماسک، باید آماده هر اتفاقی باشیم

twiiter.JPG

تقریبا یک روز بعد از اینکه ایلان ماسک اعلام کرد که خرید توییتر فعلا معلق است؛ مدیر عامل این شبکه اجتماعی در توییت‌های خود نوشت که انتظار دارد که معامله تکمیل شود و این شرکت خود را برای هر اتفاقی آماده کرده است. او مستقیماً به حرف‌های ایلان ماسک اشاره نکرده و در رابطه با تغییرات مدیریتی صحبت کرده است.

مدیرعامل توییتر، پاراگ آگراوال، خبر از اخراج دو نفر از مدیران ارشد این شرکت داد که سال‌ها در این کمپانی مشغول به فعالیت بودند. او حالا درباره این اتفاق توضیحات بیشتری ارائه کرده است. آگراوال می‌گوید:

«اعمال تغییراتی که بر افراد اثر می‌گذارند، همیشه دشوار است و برخی شاید بپرسند چرا مدیرعاملی که خودش در حال رفتن است، باید در آستانه خریده شدن شرکت چنین تغییراتی انجام دهد. پاسخ کوتاه بسیار ساده است: هرچند من انتظار تکمیل شدن معامله را دارم، ولی باید برای هر اتفاقی آماده باشیم و همیشه بهترین تصمیم را برای توییتر بگیریم.»

آگراوال اشاره‌ای به توقف خرید این شرکت توسط ایلان ماسک داشت و اعلام کرد که مدیرعامل تسلا که بارها گفته بود از بین بردن بات‌های توییتر یکی از اهداف اصلی اوست، به‌تازگی اعلام کرده که تکمیل معامله را متوقف می‌کند تا مشخص شود که آمار واقعی کاربران غیرواقعی چقدر است.

Parag-Agrawal-1024x576-1.jpeg
-

ظاهرا ایلان ماسک در رابطه با تعداد کاربران فیک در توییتر مشکوک است، چرا که این کمپانی تعداد این اکانت‌ها را کمتر از 5 درصد اعلام کرده. البته او مدعی شده که هنوز به‌صورت جدی متعهد به خرید این پلتفرم است. به دنبال توییت جدید ایلان ماسک، «برت تیلور»، رئیس هیئت مدیره توییتر نیز اعلام کرد که آن‌ها هم به توافق خود متعهد باقی می‌مانند.

آگراوال مدعی است که از معامله توییتر به عنوان بهانه‌ای برای فرار از اتخاذ تصمیمات مهم سوءاستفاده نخواهد کرد. او می‌گوید تا زمانی که مسئولیت مدیرعاملی را یدک می‌کشد، باید منتظر تغییراتی بیشتری در این شبکه اجتماعی باشیم.


اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: CNBC

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر