ایلان ماسک به تهدید روسیه واکنش نشان داد؛ شاید تحت شرایط مشکوک کشته شوم!

musck.JPG

ایلان ماسک که همیشه پست‌های منشوری در توییتر منتشر می‌کند این‌بار نیز با توییت خود نوشت که اگر به هر دلیل مشکوکی از دنیا رفت، از آشنایی با مخاطبان خود خوشحال شده است. به نظر می‌رسد که ایلان ماسک در واکنش به بیانیه رئیس سازمان فضایی روسیه این صحبت را ارائه کرده است.

ایلان ماسک در توییتر متنی منتشر کرده که در واکنش به بیانیه «دمیتری روگوزین»، رئیس روسکاسموس بوده است. در این بیانیه آمده که ماسک از طریق شرکت اسپیس ایکس اینترنت ماهواره‌ای استارلینک را در اختیار نیروهای نظامی و شبه‌نظامی اوکراین از جمله گردان نازی Azov قرار داده است.

در ترجمه انگلیسی این بیانیه آمده:

اذعان سرهنگ «دمیتری کورمیانکوف»، فرمانده تیپ 36 نیروی دریایی اوکراین که به اسارت درآمده، نشان می‌دهد که ترمینال‌های شرکت ماهواره‌ای استارلینک ایلان ماسک توسط هلیکوپترهای ارتشی به گروه‌های شبه‌نظامی گردان نازی Azov و نیروهای نظامی حاضر در شهر ماریوپول تحویل داده شده‌اند. بر اساس اطلاعات ما، تحویل تجهیزات استارلینک توسط پنتاگون انجام شده. بنابراین، ایلان ماسک در تامین تجهیزات ارتباطی نیروهای فاشیست اوکراین دخیل است و به همین خاطر، فرقی نمی‌کند که چقدر مسخره‌بازی دربیاوری ایلان، چون تو هم مانند یک بزرگسال پاسخ اقداماتت را خواهی گرفت.

تلاش می‌کنم زنده بمانم

در این بیانیه که از همان خط اول، تهدید را می‌بینیم، با واکنش ایلان ماسک رو‌به‌رو بوده است. ایلان ماسک در توییتر نوشته: اگر تحت شرایط مشکوکی مُردم، از آشنایی با شما خوشحال شدم.» مادر ایلان ماسک در پاسخ به این توییت که به مذاق او خوش نیامده، با دو ایموجی عصبانی اعلام کرد که این واکنش به نظرش خنده‌دار نیست. ماسک در پاسخ در توییتی نوشت: «معذرت می‌خواهم! تمام تلاشم را می‌کنم که زنده بمانم.

elon-musk-mother.jpg
-

به نظر نمی‌رسد که ایلان ماسک ترسی را حس کرده باشد و در مقابل نیز تهدید روگوزین هم چندان جدی به نظر نمی‌رسد، چون این اولین باری نیست که چنین صحبت‌هایی مطرح می‌شود. روگوزین قبلا بارها گفته بود در صورت ادامه‌دار بودن تحریم‌ها، روسیه را از ایستگاه فضایی بین‌المللی خارج می‌کند، اما هنوز چنین کاری انجام نداده است.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: republicworld

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر