فعالیت رسمی آنر در ایران پایان یافت

فعالیت رسمی آنر در ایران پایان یافت.jpg

به دنبال فروش آنر توسط هواوی، حالا اخباری درباره‌ی پایان فعالیت رسمی آنر در کشور به گوش می‌رسد. اما وضعیت دارندگان گوشی‌های آنر چه خواهد شد؟

آنر یکی از برندها پرطرفدار در ایران است. همانطور که می‌دانید به دنبال تحریم‌های آمریکا علیه هواوی، این کمپانی دچار مشکلات زیادی شد و در آبان ماه بود که ناچار به واگذاری آنر و جدا شدن از آن شد. درواقع هواوی، آنر را به شرکتی به نام Shenzhen Zhixin New Information Technology Co فروخت تا آنر بتواند به دور از تحریم‌ها، به حیات خود ادامه دهد و پا بر جا باشد.

پیشنهاد فیسیت : هواوی رسماً فروش آنر را تایید کرد

آنر در ایران اما فعالیت رسمی داشت اما از روز گذشته، شاهد انتشار برخی پست‌ها توسط مدیران آنر در ایران در شبکه‌های اجتماعی هستیم که از پایان همکاری این برند در ایران خبر می‌دهد. اگر این خبر صحت داشته باشد، به این معناست که آنر دیگر در ایران فعالیت رسمی نخواهد داشت. البته باید اشاره کنیم که خود آنر هنوز در این باره رسماً صحبتی نکرده است.

آنر زیر برند اقتصادی هواوی بود که با هدف تولید گوشی‌های باکیفیت و خوش قیمت برای جوانان، از سال 2013 روی کار آمد. این برند در ایران هم طرفداران زیادی دارد به طوری که آمار ثبت شده در سامانه همتا، حاکی از آن است که آنر در سال گذشته‌ی میلادی حدود 271 هزار گوشی تلفن را در ایران فروخته است. به عبارتی آنر سهم 2 درصدی واردات گوشی هوشمند در ایران را داراست.

قطع همکاری با آنر شاید این نگرانی را ایجاد کند که دارندگان این گوشی‌ها، دیگر گارانتی و خدمات پس از فروش را تجربه نخواهند کرد اما این نگرانی بی‌جاست و تمامی خدمات ارائه خواهد شد.

منبع خبر: زومیت


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر