دست‌بند سلامتی شیائومی می بند 6 به قابلیت چراغ قوه مجهز شد

Untitled-1.jpg

بروزرسانی جدیدی برای دستبند هوشمند شیائومی می بند 6 منتشر شده است که کاربران به قابلیت چراغ‌قوه نیز دسترسی خواهند داشت.

این روزها نسخه‌های جدیدی از سیستم‌عامل می بند 6 شیائومی منتشر شده است که امکانات بسیار کاربردی به کاربران ارائه خواهد داد. در بروزرسانی جدید فرمور 1.0.4.38 قابلیت چراغ قوه و پشتیبانی از زبان‌های بیشتری به کاربران ارائه شده است. البته این نکته نیز قابل ذکر است که این به‌روز‌رسانی در کشورهای انگلستان، جمهوری چک و کویت منتشر شده است و قرار است به زودی برای مناطق بیشتری نیز منتشر شود.

به طور کل در حالت چراغ قوه، نمایشگر شیائومی می بند 6 به رنگ سفید در می‌آید و با بیشترین میزان روشنایی خود، نقش یک چراغ قوه کوچک را ایفا می‌کند. این ویژگی برای افرادی که در تاریکی و به خصوص در تاریکی خیابان تردد می‌کنند، می‌تواند کاربردی باشد.

xiaomi-mi-band-6-19kala-02.jpg
-

در نظر داشته باشید که قبل از دریافت این بروزرسانی، اطمینان حاصل کنید که اپلیکیشن می فیت به نسخه 5.3.0 به‌روز شده باشد. آخرین بروزرسانیسیستم عامل که دستبند شیائومی می بند 6 گرفته بود، به فروردین ماه برمی‌گشت. در بروزرسانی قبلی این دستبند سلامتی، شاهد ویژگی‌هایی مثل پایش تنفس در هنگام خواب بودیم.

شیائومی می بند 6 چند ماه پیش و با ویژگی‌های جدیدی مثل نمایش جدید و تمام صفحه امولد 1.34 اینچی لمسی معرفی شد و از امکانات سلامتی آن می‌توانیم به پایشگر ضربان قلب، کنترل اکسیژن خون و پایش انواع فعالیت‌های ورزشی اشاره کنیم. به طور کل سری می بند از محبوب‌ترین گجت‌های پوشیدنی در سراسر دنیا است و به واسطه آن، شیائومی بعد از اپل، دومین تولید کننده گجت‌های پوشیدنی در دنیا به حساب می‌آید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: GSMArena

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر