امکان انتقال چت از آیفون به اندروید منتشر شد

whatsapp.JPG

کمپانی واتساپ مدتی پیش بود که امکان انتقال تاریخچخ گفت و گوها از آیفون به اندروید را فراهم کرده بود، اکنون خبر داده که می‌توان تاریخچه چت‌ها را از اندروید به آیفون نیز منتقل کرد.

مارک زاکربرگ پستی در فیسبوک منتشر کرده است و اعلام داشت که مسلما برای بسیاری از کاربران خبر خوشحال‌کننده‌ای است، چون انتقال تاریخچه چت‌ها میان سیستم عامل‌های مختلف یکی از درخواست‌های بزرگ کاربران بوده است. در حقیقت امکان انتقال راحت تاریخچه گفتگو‌ها میان دو دستگاه اندرویدی یا آیفون وجود دارد، اما از اندروید به آیفون یا برعکس کار چندان راحتی نبود.

واتساپ از این به بعد امکان انتقال گفتگوها میان دو سیستم عامل محبوب بازار را به کاربران می‌دهد، اما این ویژگی محدودیت‌هایی هم دارد. برای مثال این قابلیت برای آیفون‌های جدید یا آیفون‌هایی که ریست فکتوری شده‌اند، قابل استفاده است.

1-50.jpg
-

علاوه بر این، برای انتقال گفتگوها باید از اپ اندرویدی Move to iOS استفاده کنید؛ برنامه‌ای که تا به امروز امکان انتقال مخاطبین، رویدادهای تقویم، پیامک‌ها و موارد دیگر را فراهم کرده است.

برای انتقال تاریخچه چت‌ها، باید در هنگان راه‌اندازی آیفون گزینه «Move data from Android» را انتخاب کرده و سپس دستورالعمل اپ اندرویدی Move to iOS را دنبال کنید. زمانی که آیفون بطور کامل راه‌اندازی شد، برنامه واتس‌اپ را باز کرده و با شماره تلفن یکسان وارد حساب خود شوید. حالا باید چت‌های واتس‌اپ در اندروید، در آیفون ظاهر شوند.

برای انتقال چت‌ها برای دستگاه اندرویدی با اندروید 5 و نسخه‌های جدیدتر داشته باشید و آیفون هم باید مجهز به iOS 15.5 باشد.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: THEVERGE

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر