کانسپت جدید گوشی شیائومی با نمایشگر واترفال و انحنای 88 درجه در هر گوشه

گوشی مفهومی شیائومی.jpg

شیائومی به تازگی از کانسپت گوشی جدیدی با نمایشگر واترفال که در چهار گوشه دارای انحنای 88 درجه است، رونمایی کرده است.

شیائومی هر از چند گاهی یک بار از یک کانسپت رونمایی می‌کند که آخرین مورد به کانسپت Mi Mix Alpha در سپتامبر 2019 برمی‌گردد. امروز اما ما نگاهی به گوشی مفهومی جدید این کمپانی می‌اندازیم که از نمایشگر آبشاری (Waterfall) در هر چهار گوشه‌ی نمایشگر با انحنای 88 درجه بهره می‌برد اما هنوز شیائومی نامی را برای آن در نظر نگرفته است. به ادعای شیائومی این گوشی دارای بیشترین انحنا در بین تمامی گوشی‌‎های هوشمند است.

این کانسپ از هیچ پورت یا دکمه‌ی فیزیکی بهره نمی‌برد. در چهار گوشه‌ی منحنی هم قسمتی سیاه رنگ به چشم می‌خورد که برای جلوگیری از لمس ناخواسته ایجاد شده است. یکی از ویژگی‌های جذاب دیگر این گوشی، موقعیت نوار وضعیت است که در قسمت بالا و سمت راست قرار گرفته است.

در نظر داشته باشید که تصاویر و ویدئوهای منتشر شده از این گوشی، تنها تصاویر مربوط به کانسپت هستند و خود دستگاه واقعی نیستند. همچنین هنوز واقعاً نمی‌دانیم که آیا نمونه‌ی واقعی از این گوشی با چهار گوشه‌ی منحنی (درواقع با نمایشگر واترفال) عرضه خواهد شد یا خیر و اگر عرضه شود، چه زمانی این گوشی شاهد نمونه‌ی تبلیغاتی آن خواهیم بود.

اخبار مرتبط:

راهنمای خرید: بهترین گوشی‌های شیائومی 2020

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر