تغییرات بتل‌پس باعث خشم بازیکنان Apex Legends شده است

apex

شرکت EA به تازگی خبر از تغییر سیستم بتل‌پس بازی Apex Legends داده که باعث عصبانیت و خشم بازیکنان شده است. در حال حاضر، عده زیادی از بازیکنان و طرفداران در حال انتقاد به این سیستم جدید هستند.

طبق اعلامیه‌ای که روز گذشته منتشر شد، از فصل 22 به بعد، به جای یک بتل‌پس برای هر فصل، شاهد دو بتل‌پس خواهیم بود که هر کدام 10 دلار قیمت دارند. همچنین بازیکنان دیگر نمی‌توانند با استفاده از واحد پول درون بازی (Apex Coin) آن‌ها را خریداری کنند.

در حال حاضر، بتل‌پس فصل 21 را می‌توان با 950 عدد Apex Coin خریداری کرد. این بتل‌پس کل فصل را دربر می‌گیرد و دارای 110 لول است. با اینکه خرید 1000 واحد Apex Coin به طور مستقیم با پول واقعی حدود 10 دلار هزینه دارد اما بازیکنان می‌توانند مقداری از این واحدها را به عنوان پاداش از بتل‌پس همان فصل دریافت کنند و از آن‌ها برای خرید بتل‌پس‌های بعدی استفاده کنند.

طبق برنامه جدید، هر فصل شامل دو بتل‌پس مجزا خواهد بود که هر کدام با قیمت 9.99 دلار به فروش می‌رسند و شامل 60 لول هستند.

شرکت الکترونیک آرتز در یک پست وبلاگی که جزئیات این تغییرات را شرح می‌دهد، ادعا کرده است که این برنامه جدید ارزش بیشتری را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و زمان لازم برای باز کردن آیتم‌های سطح بالا را کاهش می‌دهد.

با این حال، با توجه به واکنش‌های منفی گسترده در شبکه‌های اجتماعی، به نظر می‌رسد این حرکت با انتقاد شدید بازیکنان مواجه شده است. بسیاری از بازیکنان این تغییر را تلاشی بی‌شرمانه برای خالی کردن جیب کاربران، خصوصا با توجه به کاهش محبوبیت این بازی می‌دانند.

در بخش پایانی پست وبلاگ، شرکت EA اشاره کرده است که "این اعلامیه ممکن است با توجه به بازخورد جامعه و ادامه توسعه و تکامل خدمات و محتوای زنده، تغییر کند."

نظر شما چیست؟ آیا بازیکنان همچنان مشتاق به خرید بتل‌پس هستند یا شرکت EA را تحریم خواهند کرد؟

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: videogameschronicle.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر