دنیای Palworld گسترده‌تر می‌شود؛ همکاری Pocketpair با سونی برای توسعه‌ی فرنچایز

20230608_Palworld_Screenshot_10.png

استودیوی بازی‌سازی Pocketpair قصد دارد با همکاری سونی، جهان خود را گسترش و طرفداران خود را افزایش دهد. با وجود افت تعداد بازیکنان پل‌ورلد، به نظر می‌رسد که همکاری جدید می‌تواند اشتیاق بازیکنان برای تجربه دوباره این عنوان را دوچندان کند.

سازنده پل‌ورلد به تازگی از دو خبر مهم رونمایی کرده است. خبر اول، همکاری مشترک با کمپانی‌های سرگرمی سونی و انیپلکس برای توسعه‌ی دنیای پل‌ورلد است. این همکاری با تأسیس شرکت جدیدی به نام "سرگرمی‌های پل‌ورلد" با هدف شتاب بخشیدن به توسعه‌ی چندوجهی و جهانی پل‌ورلد و گسترش بیشتر آن شکل گرفته است. همچنین اعلام شد که خط تولید کالای مرتبط با پل‌ورلد راه‌اندازی شده و به‌زودی امکان پیش‌خرید این محصولات از فروشگاه آنلاین انیپلکس فراهم خواهد شد.

این مشارکت، گامی بلند برای گسترش دنیای پل‌ورلد به شمار می‌رود. پاکت‌پییر در شبکه‌های اجتماعی از این همکاری مشترک با سونی‌موزیک برای "پیشبرد توسعه‌های جدید پل‌ورلد" خبر داده است. در حال حاضر، پل‌ورلد برای پلی‌استیشن عرضه نشده است، اما با توجه به اظهارات اخیر مدیران پاکت‌پییر، به‌نظر می‌رسد انتشار بازی روی این پلتفرم دور از انتظار نباشد و زمینه‌ساز عرضه‌ی پل‌ورلد روی پلی‌استیشن شود.

20230608_Palworld_Screenshot_10.png
-

لازم به ذکر است که مجوز بازی [حق انتشار نسخه‌های جدید] به‌طور مشخص در این توافق‌نامه ذکر نشده است، اما این موضوع به معنای عدم برنامه‌ریزی برای همکاری‌های بیشتر در آینده نیست. هرچند پلی‌استیشن و سونی‌موزیک، زیرمجموعه‌ی یک شرکت واحد نیستند اما این نزدیک‌ترین خبر به عرضه‌ی احتمالی پل‌ورلد روی کنسول‌های پلی‌استیشن به شمار می‌رود.

موضوع فراتر از کالاهای جانبی است. طرفداران انتظار دارند در آینده شاهد تولید انیمه‌ی پل‌ورلد باشیم که می‌تواند رقیب جدی برای انیمه‌ی محبوب پوکمون باشد. ورود این بازی به حوزه‌ی کالاهای جانبی مانند کارت‌های تجاری، عروسک و سایر اقلام، ممکن است باعث شود دنیا و المان‌های پل‌ورلد بیش از حد به دنیای پوکمون نزدیک شود.

به تازگی آپدیت جدیدی برای این عنوان منتشر شده که توانسته بسیاری از بازیکنان را به بازی برگرداند و تعداد آنها را به میزان 700 درصد افزایش دهد. بدون شک عرضه نسخه پلی‌استیشن این عنوان، می‌تواند به افزایش چندبرابری تعداد بازیکنان کمک کند. در صورت تایید ساخت پورت پلی‌استیشن این بازی، اخبار تکمیلی را در فیسیت قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: insider-gaming.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر