عرضه نسخه کنسولی Cities: Skylines 2 با تاخیر روبرو شد

Cities_Skylines_2

استودیوی توسعه‌دهنده بازی، در بیانیه‌ای جدید اعلام کرد که تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی Cities: Skylines 2 که پیش از این برای اکتبر ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده بود، به تعویق افتاده است.

تیم توسعه‌دهنده در این بیانیه اعلام کرده است که بازی هنوز به اهداف پایداری و کارایی مورد نظر آن‌ها نرسیده است. همچنین آن‌ها اذعان کرده‌اند که هنوز برخی مشکلات حل‌نشده وجود دارد که بر تجربه‌ی بازی تأثیر منفی می‌گذارد.

با توجه به این مسائل، استودیوی سازنده هنوز تاریخ انتشار جدیدی برای نسخه‌ی کنسولی Cities: Skylines 2 مشخص نکرده است. با این حال، آن‌ها به طرفداران اطمینان داده‌اند که به‌زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی تیم توسعه‌دهنده، آن‌ها انتظار دارند در ماه آگوست نسخه‌ی نهایی (Release Candidate) بازی را دریافت کنند. این نسخه مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت و بر اساس نتایج این بررسی، یا تاریخ انتشار نهایی اعلام می‌شود و یا بازی با تأخیر بیشتری مواجه خواهد شد.

a6WWFd8M8E4MYCw2jjzgHh-1200-80
-

توسعه‌دهندگان ضمن اعلام این تأخیر، از صبر و درک طرفداران قدردانی کرده‌اند. با توجه به تجربه‌ی نه چندان خوشایند بازیکنان با عرضه‌ی نسخه‌ی اولیه و اولین بسته‌ی الحاقی Cities: Skylines 2 که حاوی بخش‌های ناتمام بود، به نظر می‌رسد تأخیر در انتشار نسخه‌ی کنسولی تصمیمی منطقی بوده و به نفع بازیکنان خواهد بود.

لازم به ذکر است که استودیوی سازنده‌ی بازی، Paradox Interactive، پیش‌تر بابت وضعیت نامطلوب نسخه‌ی اولیه و بسته‌ی الحاقی بازی عذرخواهی کرده بود و در ماه گذشته، به‌روزرسانی جدیدی برای Cities: Skylines 2 منتشر شد که برخی از مشکلات این بازی را برطرف کرد. اگرچه این به‌روزرسانی کمی دیرتر از زمان ایده‌آل برای رفع مشکلات ارائه شد اما تاثیر مثبتی در تجربه بازیکنان ایجاد کرد.

همچنین، پس از عرضه‌ی بازی در ماه مارس، ماه‌ها طول کشید تا قابلیت پشتیبانی از مادها (Mod) به بازی اضافه شود. با این حال، تیم توسعه‌دهنده همچنان به رفع مشکلات کلیدی مانند حذف سیستم مالک (Landlord) برای ایجاد تعادل در اجاره بها، مشغول است.

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: insider-gaming.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر