سامسونگ هدفون وایرلس خود را معرفی کرد

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 17 مرداد 96 ساعت: 18:41:55

سامسونگ اخیراً یک جفت هدفون بلوتوث جدید، سامسونگ فلوکس یو (fulex u) را معرفی کرده است. یک دکمه روی این هدفون تعبیه شده است که می‌تواند bixby، دستیار صوتی جذاب سامسونگ را فعال کند.

سامسونگ اخیراً یک جفت هدفون بلوتوث جدید، سامسونگ فلوکس یو (fulex u) را معرفی کرده است. این هدفون جدید یک earbud کوچک با نگه‌دارنده‌ی گردن است. بعلاوه یک دکمه روی این هدفون تعبیه شده است که می‌تواند bixby، دستیار صوتی جذاب سامسونگ را فعال کند.

با توجه به تمام ویژگی‌های ذکر شده، به نظر می‌رسد یو فلکس تلاش می‌کند تا بین قابلیت حمل و کیفیت صدا تعادل نهایی ایجاد کند. نگه‌دارنده ی گردن که دو گوشی را به هم متصل می‌کند، تا ۱۰۰ درجه قابلیت انعطاف دارد؛ به‌طوری‌که می‌توان آن را به‌آسانی در یک جیب یا کیسه قرار داد. نکته‌ی جالب‌تر اینکه این گوشی‌ها دارای آهن‌ربا هستند و زمانی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، می‌توانید آن‌ها به هم وصل کنید.

بعلاوه هر ایرباد دارای دو اسپیکر برای صدا است. هر earbud دارای یک ووفر ۱۱ میلی‌متر و یک تویتر ۸ میلی‌متر که می‌تواند طیف گسترده‌ای از صداها را به خوبی پوشش دهد. البته قبل از امتحان این هدفون، به‌صورت قطعی نمی‌توان درباره‌ی کیفیت آن سخن گفت.

در دو طرف نگه‌دارنده ی گردن دکمه‌های کنترلی تعبیه شده است که می‌تواند دستورات پخش، مکث، قبل (prev)، بعد (next) و … را انجام دهد.

هنوز اطلاعی از زمان دقیق ارائه این محصول در دسترس نیست اما احتمال دارد که با معرفی گلکسی نوت ۸، رونمایی شود.

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید