لوازم خانگی ال جی پای به عرصه اینترنت اشیا گذاشتند

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 7 شهریور 96 ساعت: 15:40:12

به زودی شرکت ال‌ جی نسل جدید لوازم‌ خانگی‌ اش را با پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا، عرضه خواهد کرد.

در دنیایی که اکنون همه چیز با اینترنت درآمیخته است، مباحثی همچون خانه هوشمند و اینترنت اشیا (IOT) روزبه‌روز بیشتر جای خود را در بین مردم باز می‌کند و همواره شاهد پیشرفت‌های زیادی در این زمینه هستیم. شرکت ال‌جی الکترونیک، سازنده لوازم‌خانگی، اخیراً پای به این عرصه نهاده است. این کمپانی‌ سازنده لوازم‌خانگی‌، روز گذشته اعلام کرد که نسل جدید لوازم‌خانگی‌اش را با پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا که متعلق به آمازون است، عرضه خواهد کرد. این کمپانی در نظر دارد از لوازم‌خانگی هوشمند جدیدش در نمایشگاه IFA 2017 در برلین که از اول سپتامبر یعنی دهم شهریور شروع به کار می‌کند، رونمایی کند. دستگاه‌هایی مانند یخچال، اجاق‌گاز، ربات‌های تمیزکننده، ماشین لباس‌شویی، کولر و ... از جمله لوازمی هستند که در این مراسم، رونمایی خواهند شد.

این اولین قدم ال‌جی در زمینه IOT نیست. این کمپانی تقریباً سه ماه پیش اعلام کرده بود که تعدادی از لوازم‌خانگی‌اش از گوگل اسیستنت استفاده می‌کند. این طور به نظر می‌رسد که دستگاه‌های نسل جدید ال‌جی علاوه بر پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا، از گوگل اسیتستنت هم بهره خواهند برد.

ال‌جی پشتیبانی لوازم‌خانگی از دستیار صوتی الکسا را گامی مؤثر برای فراگیر شدن اینترنت اشیا می‌داند و معتقد است این قابلیت امکان کنترل هر چه بیشتری را روی لوازم‌خانگی فراهم می‌آورد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید