در اینستاگرام استوری با face filterهای جذاب ایجاد کنید

   
نام نویسنده:
 جمعه 10 شهریور 96 ساعت: 12:23:29

چگونه از قابلیت Face Filter در اینستاگرام استفاده کنیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار بین مردم است که با هدف به اشتراک‌گذاری عکس، از سال 2010 تا به الان فعالیت دارد.

کمپانی توسعه‌دهنده این برنامه دائماً بهبودهایی را برای آن ارائه می‌دهد تا از رقیب خود Snap-chat عقب نماند. حتی در بسیاری از موارد قابلیت‌هایی را از آن تقلید می‌کند. یکی از قابلیت‌هایی که اینستاگرام از اسنپ چت کپی کرده است، قابلیت face filter است.

چگونه در اینستاگرام به face Filter دسترسی داشته باشیم؟

دسترسی به این قابلیت بسیار ساده است. تنها کافی است پس از باز کردن برنامه اینستاگرام، روی آیکن دوربین در گوشه سمت چپ و بالای برنامه ضربه بزنید. حالا به‌صورت خودکار دوربین سلفی گوشی شما فعال می‌شود. اما می‌توانید به دوربین اصلی گوشی هم سوییچ کنید. برای دسترسی به فیلترهای چهره کافی است روی تصویر خندان پایین صفحه، که دقیقاً کنار دکمه سوییچ دوربین قرار دارد، ضربه بزنید.

دسترسی به face Filter در اینستاگرام

دسترسی به face Filter در اینستاگرام

 

حالا 15 فیتلر چهره مختلف برای شما نمایش داده می‌شود که می توانید با توجه به حالت چهره در تصویر، فیلتر دلخواهتان را انتخاب کنید.

15 فیتلر چهره مختلف

15 فیتلر چهره مختلف

بعضی فیلترها نیاز به تعامل با چهره کاربر دارند. مثلا برای استفاده از یکی لازم است کاربر ابرو خود را بالا ببرد یا لبخند بزند و ... .

فیلترهای نیازمند به تعامل با چهره کاربر

فیلترهای نیازمند به تعامل با چهره کاربر

از این قابلیت استفاده‌های جذاب دیگری هم می‌توان کرد. یکی از ترفندها استفاده از فیلترهای چهره در بخش استوری این برنامه است. برای استفاده از این ترفند ابتدا باید یکی از 5 حالت نرمال، ویدیو زنده، بومرنگ، ویدیو معکوس یا هندزفری را انتخاب کنید، سپس روی دکمه فیلتر چهره ضربه بزنید و فیلتر دلخواه خود را انتخاب کنید. هنگامی‌که شروع به عکس‌برداری یا فیلم‌برداری می‌کنید، فیلتر چهره هم روی تصویر قرار می‌گیرد و تصاویر و ویدیو جذابی را به ارمغان می‌آورد!

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید