تعرفه‌های جدید اینترنت مخابرات اعلام شد

   
نام نویسنده:
 شنبه 1 مهر 96 ساعت: 19:51:20

تقریباً از اواسط مرداد ماه بود که وزیر ارتباطات سابق با پیش کشیدن بحث اینترنت تعرفه محور به جای اینترنت حجمی جنجالی را در بین مردم به راه انداخت. وی ابتدا از اینترنت نامحدود سخن گفت و سپس تصحیح کرد که اینترنت نامحدود تعبیر مناسبی برای برنامه موردنظر نیست، قرار است بر اساس سرعت و استفاده کاربران (در واقع ترافیک داخلی و خارجی) تعرفه اینترنت تعیین شود.

حالا پس از گذشت بیش از یک ماه، وزیر ارتباطات جدید، محمدجواد آذری، در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده که مخابرات ایران در نظر دارد تعرفه‌های جدید را در برخی استان‌ها به صورت آزمایشی به اجرا دربیاورد. در ضمن این طرح به صورت اختیاری برای کاربران تعریف می‌شود و کسانی که از این طرح راضی نیستند می‌توانند در این مدت آزمایشی، به روش‌های سابق از اینترنت استفاده کنند. وی معتقد است مخابرات با اجرای آزمایشی این طرح آمادگی شبکه، برای ارائه سرویس را موردسنجش قرار می‌دهد.

در تصویر زیر این مدل آزمایشی را می‌بینید:

تعرفه‌های آزمایشی جدید اینترنت مخابرات

تعرفه‌های آزمایشی جدید اینترنت مخابرات 

در ادامه آذری اعلام کرد که مخابرات ایران باید امکان ارائه سرویس ترکیبی دیتا و مکالمه را برای سایر شرکت‌های اینترنتی هم فراهم سازد.

محمدجواد آذری این طرح را مدل وعده داده‌ شده وزارت ارتباطات نمی‌داند و بیان کرده است که طرح پیشنهادی وزارت هنوز در دست بررسی است.

نظر شما درباره‌ی این طرح چیست؟ اگر این طرح در استان شما به اجرا دربیاید آیا با استفاده از آن، از مدل جدید فروش اینترنت حمایت می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.  

منبع: tasnimnews

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • alireza
  2017-09-24 19:30:40

  سلامآخه 10 گیگ به چه کاری میاد؟

  پاسخ دادن
 • hldv
  2017-09-24 17:14:40

  هرچی به سر این ما بیاد مقصر خود مردم هستند که هرچی رو گرون یا ارزون کنند ما سریع میریم انجام میدیم این دیگه چه بازی است که در اوردند.

  پاسخ دادن
 • farshad
  2017-09-24 06:19:00

  به نظر میرسه تعرفه های فعلی دیگه آقایون رو ارضا نمیکنه دنبال راهی هستن که یه جوری ملت رو بپیچونن و پول بیشتری به جیب بزنن!

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید