مدیر تلگرام: سیاست تلگرام را در ایران تغییر نخواهیم داد

   
نام نویسنده:
 جمعه 7 مهر 96 ساعت: 16:20:14

همان‌طور که می‌دانید مدت زیادی است که شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی همچون تلگرام، واتس‌آپ، اینستاگرام و ... در بین مردم جهان همه‌گیر شده‌اند. ایران هم از این قضیه مستثنا نیست و همه روزه کاربران ایرانی زیادی از این شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.

یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در کشور ما، تلگرام است که از آغاز ورود با اعتراض‌هایی روبه‌رو شد. یکی از اعتراض‌هایی که به این شبکه‌ی پرطرفدار اجتماعی صورت گرفت، انتقال سرورهای تلگرام به ایران بود که تا کنون با نتیجه‌ای همراه نبوده است. آخرین مورد به دو روز پیش برمی گردد که دادستانی تهران علیه شبکه اجتماعی تلگرام اعلام‌ جرم کرده بود. دلیل این اعلام‌ جرم ارائه خدمات و ایجاد بستری مناسب برای گروه‌های تروریستی و ... بود. در این اعتراض ایران تنها نبود بلکه روسیه هم عقاید مشابهی با کشورمان داشت. جزییات خبر «اعلام ‌جرم ایران علیه تلگرام و همراهی روسیه با ایران» را می‌توانید از این لینک بخوانید.

پاول دوروف، مدیر تلگرام، شب گذشته در خصوص این اعلام‌جرم گفت که علی‌رغم تحت تعقیب قرار گرفتن او در ایران و روسیه، سیاست و روند فعالیت تلگرام در این دو کشور تغییر نمی‌کند. ما همواره به فکر حفظ حریم خصوصی کاربران هستیم و این روند را تغییر نخواهیم داد.

وی اعلام کرد که اگرچه در طی سال‌های گذشته بسیاری از سرویس‌های اینترنتی در ایران مسدود شده بودند اما در حال حاضر حدود 40 میلیون کاربر ایرانی از تلگرام و سرویس ارتباط امن و اخبارش استفاده می‌کنند.

او امیدوار است تا ایران سیاست خود را به‌گونه‌ای تغییر دهد تا شرکت‌های تکنولوژی محور جهان بتوانند در این کشور دفاتر خود را احداث کنند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • Ashkan
  2017-09-30 23:19:24

  من که خیلی دوست دارم تلگرام کلا از بین بره چون واقعا جو خراب کرد و رابطه ها رو ناقص واقعا به کثیف ترین حالت ممکن در آورد خلاصه ایرانو نابود نکنه خوبه

  پاسخ دادن
 • فرهاد
  2017-09-30 07:53:48

  مسدود شه بهتره من که خودم تو حوزه فناوریم موافقم که مسدود شه

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید