مرورگر مایکروسافت اج به افزونه 1password مجهز شد

   
نام نویسنده:
 شنبه 15 مهر 96 ساعت: 18:25:39

تقریباً یک سال است که کمپانی مایکروسافت با 1password همکاری دارد. حالا پس از گذشت این مدت، امروز مایکروسافت افزونه 1password را برای مرورگر خود، مایکروسافت اج در دسترس کاربران قرار داد.

این برنامه کاربردی و جذاب تمامی رمزهای عبور و سایر اطلاعات کلیدی کاربر را در فضایی ذخیره کرده و آن‌ها را در همه‌ی دستگاه‌های کاربر با سیستم‌عامل‌های مختلف همگام‌سازی می‌کند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که حساب‌های کاربری زیادی با رمزهای عبور مختلفی دارید و همیشه از فراموش یا اشتباه وارد کردن آن‌ها نگران هستید، مسلماً این برنامه می‌تواند به شما کمک زیادی کند. بعلاوه این برنامه برای تولید کلمات عبور تصادفی و ایمن هم یکی از بهترین گزینه‌های پیشرو هست که می‌تواند ایمنی سیستم و حساب‌های کاربر شخص را هم حفظ کند.

افزونه 1password، شصت و نهمین افزونه قابل پشتیبانی در مرورگر مایکروسافت اج است، اگرچه خود کمپانی دلیل کم بودن افزونه‌های مرورگر خود را حساسیت بر استانداردهای کیفی افزونه‌ها می‌داند اما شاید دلیل اصلی این مسئله عدم علاقه توسعه‌دهندگان به ساخت افزونه برای این مرورگر باشد. حالا اضافه شدن این افزونه کاربردی و ایمن به مرورگر مایکروسافت اج می‌تواند باعث افزایش کاربران آن شده و محبوبیت آن را بیشتر کند.

برای بهره بردن از این افزونه در مرورگر مایکروسافت اج ابتدا باید نسخه 6.7 یا بالاتر برنامه 1Password را در سیستم خود نصب کرده و تنظیمات لازم برای استفاده از افزونه را روی برنامه انجام بدهید. سپس افزونه را از این لینک دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.  

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید