تعرفه‌های جدید اینترنت نامحدود حداقل 30 درصد کاهش هزینه‌ها را به دنبال دارد

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 23 آبان 96 ساعت: 18:56:48

ساعاتی پیش محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طبق قولی که دو روز پیش (21 آبان ماه) داده بود، تعرفه‌های جدید اینترنت غیر حجمی را طی پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود تشریح کرد. جزییات این طرح و تعرفه‌های تصویب شده را می‌توانید از این لینک بخوانید.

اما ساعتی پس از انتشار تعرفه‌های تصویب شده وزیر ارتباطات از ابهاماتی که در خصوص تعرفه‌های جدید برای کاربران اینترنت پیش آمده است خبر داد و به همین دلیل طی پستی دیگر برای برطرف شدن این ابهامات، نکات تکمیلی در این خصوص را ارائه داد:

به نظر می‌رسد ابهامات زیادی درباره طرح تعرفه، ایجاد شده است که ذکر چند نکته دیگر را ضروری دیدم:

۱) در قیاس با تعرفه قبلی، حداقل حدود سی درصد کاهش هزینه با اجرای این طرح برای کاربران پیش‌بینی می‌شود. اطمینان داشته باشید که حتی با وجود مفهوم مصرف منصفانه بیش از هشتاد درصد کاربران دیگر نیازی به خرید حجم یا پرداخت هزینه اضافه نخواهند داشت.
۲) سرعت خریداری شده بایستی به‌وسیله شرکت‌ها تضمین شود و اشتراک بین تعداد زیاد کاربر در اینجا معنا ندارد.
۳) عزیزان کمی صبوری کنند تا شرکت‌ها طرح‌های خود را ارائه کنند. اطمینان خاطر می‌دهم که دیدگاه‌های جمع زیادی از مصرف‌کنندگان لحاظ شده است.

در ادامه محمد جواد آذری جهرمی گلایه‌هایی از کاربران و منتقدان این طرح داشت، گلایه‌هایی که چندان بی‌راه هم به نظر نمی‌رسند:

از اینکه دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک می‌گذارید تشکر می‌کنم. به عنوان یک شهروند درخواست دارم در طرح مطالب شخصیت سایر شهروندان را در نظر داشته باشیم.

نمی‌شود از دولت انتظار اشتغال داشت و هم‌زمان از تولیدات بومی حمایت نکرد. جوانان ایرانی همواره در عرصه سرویس‌های نوین خوش درخشیده‌اند و لایق حمایت‌های ما و شما هستند. استفاده از سرویس‌های ایرانی برابر با ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم است. ما به نوبه خود تلاش کردیم گامی در حمایت از آن‌ها برداریم به حمایت مردم هم مثل همیشه امید داریم، امیدواریم سایر موانع هم به‌وسیله دیگران به سرعت از جلوی پای کسب‌وکارهای نوپای ایران برداشته شود تا با همراهی هم یکی از مشکلات مهم کشور که بیکاری است را رفع کنیم.

نکات تکمیلی درباره تعرفه‌های جدید اینترنت

نکات تکمیلی درباره تعرفه‌های جدید اینترنت

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

منبع: فیسیت

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • jabi
  2017-11-15 21:04:37

  WTF ????!!!!!

  پاسخ دادن
 • irani
  2017-11-15 05:21:27

  واقعا این جناب جهرمی ادم با انصافیه خدا عمرش بده دیگه مردم بهتر از این چی میخوان

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید