آپدیت جدید تلگرام با چندين ویژگی‌ جدید

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 24 آبان 96 ساعت: 18:15:38

تلگرام یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین پیام‌رسان‌هایی است که در حال حاضر کاربران زیادی در سراسر دنیا و کشور ما دارد. طبق گزارشاتی پس از گذشت تنها 2 سال و نیم از شروع فعالیت، این پیام‌رسان در حال حاضر حدود 100 میلیون کاربر فعال دارد.

یکی از دلایل محبوبیت این پیام‌رسان امکان ایجاد گروه‌ها و کانال‌هایی است که گاهی برای اهداف تبلیغاتی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله دلایل دیگر امنیت، سهولت استفاده، امکان ارسال انواع اسناد، ویدیو، عکس، استیکر، ربات‌های کاربردی و... را می‌توان نام برد.

امروز هم شاهد آپدیت جدیدی از این پیام‌رسان محبوب بودیم، نسخه 4.5.0 تلگرام. این نسخه جدید با قابلیت‌های جذاب بسیاری ارائه شده است که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. با فیسیت همراه باشید.

امکان ارسال آلبومی از تصاویر و ویدیو در قالب یک پیام

تلگرام قابلیت ارسال آلبومی از تصاویر در قالب یک پیام را در نسخه 4.5 پیام‌رسان خود اضافه کرده است. تلگرام این قابلیت را از شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام تقلید کرده است اما نه به صورت کامل. برتری این قابلیت در تلگرام، امکان حذف تعدادی از تصاویر یا ویدیوهایی است که در آلبوم ارسال شده است. اما متأسفانه امکان قرار دادن کپشن بری یک آلبوم ممکن نیست.

امکان ارسال آلبومی از تصاویر و ویدیو در قالب یک پیام

امکان ارسال آلبومی از تصاویر و ویدیو در قالب یک پیام

امکان پین کردن پیام‌ها در کانال

در نسخه 4.5 تلگرام، کاربران می‌توانند پیام‌های مهم خود را در کانال‌ها هم پین کنند تا به صورت واضح در دید اعضای کانال قرار بگیرد.

دسترسی سریع به پیام‌های مهم با قابلیت Save Message

در نسخه 4.5 تلگرام کاربران می‌توانند پیام‌های مهم خود را در فضای ابری با نام Save Message ذخیره کنند و تنها با یک کلیک روی گزینه goto که کنار پیام‌های موجود در این بخش قرار دارد کاربران می‌توانند به نسخه اصلی پیام منتقل شوند.

دسترسی سریع به پیام‌های مهم با قابلیت Save Message

دسترسی سریع به پیام‌های مهم با قابلیت Save Message

سایر بهبودها

  • نمایش بندانگشتی تمامی عکس‌های پروفایل کاربران در پایین صفحه
  • نمایش کانال‌ها و ربات‌های محبوب‌تر، در اول لیست جستجو
  • سازگاری تلگرام 4.5 با صفحه‌نمایش آیفون X

 

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

منبع: فيسيت و گوگل پلی

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید