تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران مشخص شد

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 9 آذر 96 ساعت: 18:00:00

تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران

طرح ارائه اینترنت به صورت غیر حجمی و منصفانه چندی است که در فضای مجازی و کاربران دنیا اینترنت در کشور جنجال به پا کرده است. پس از چند ماه بررسی و برنامه‌ریزی بالاخره 10 روز پیش این طرح تصویب شد و جزییات آن به صورت رسمی اعلام گردید. جزییات تعرفه اینترنت نامحدود را می‌توانید از این لینک بخوانید.

بنا به این طرح شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت به صورت ثابت، موظف هستند که از فردا 10 آذرماه تعرفه‌های خود را مطابق مصوبه اعلام کنند و شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت بی‌سیم در اجرا کردن این طرح مختارند.
بر همین اساس سخنگوی شرکت مخابرات ایران، مهندس بیدخام، تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت، بر اساس اصول سرعت محور بودن، کاهش هزینه مشتریان، تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل به همراه رعایت مصرف منصفانه را اعلام کرد که در تصویر زیر لیست تعرفه‌های جدید اینترنت این شرکت را می‌بینید.

تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران

تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران 

بیدخام در خصوص اجرایی شدن این تعرفه‌های اعلام شده گفت:

تعرفه‌های جدید در حوزه دسترسی ارتباطات ثابت در راستای اجرای مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و درجهت بهبود کیفیت خدمات عرضه شده با توجه به نیاز مشتریان طراحی و با بررسی‌های کارشناسی تدوین گردیده و متعاقبا اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعرفه‌ی سرویس‌های غیر حجمی مبتنی بر اساس یک سقف مصرف منصفانه (Fair usage policy) مشخص شده است، افزود:

تعیین این سقف حجم برای کاربر به منظور ایجاد رقابت بیشتر و به نفع کاربران به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی سپرده شده است.

نظرات و تجربیات خود در خصوص شیوه جدید قیمت‌گذاری اینترنت را با ما به اشتراک بگذارید.

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • حامد
  2017-12-02 12:38:39

  بقول اقای احمدی نژاد میگفتن وقتی مردم رو رعیت خودشون میدونن مثه زمان خان سالاری قبل پهلوی ها دیگه رضایت و فقر و توان مردم براشون مهم نیست دلامصب وزیر جوان تو چه وزیری هستی که از خانواده فقیری هم بودی بعد تعرفه میبندی ماهی 12 هزارتومان؟؟؟!!!!یعنی وضع ملت ایقد خوب شده که سالی 150 هزارتومان بدهند برای نت فقط؟؟؟؟یعنی وضع مردم و نمیدونی در حد فاجعه هست از نظر مالی؟؟؟؟همه تویوتا تو خونه ندارن وزیر جوان صندلی ریاست اینجوریتون کرده!؟؟؟؟؟که فقر و رنج عامه ملت و فراموش کردی؟؟خاصیت وزارت و رده بالا شدنه!!؟؟

  پاسخ دادن
 • آراد
  2017-12-02 05:35:08

  باز بازی دادن مردم این هم شده داستان چند برابر کردن یک شبه تعرفه گوشیهای موبایل در حمایت از تولید گوشی داخلی. سود کلانی که رانتخور ها زدن به جیب بماند کدوم تولید داخلی 12 سال میگذره اول کار این دولت هم که اعلام کردید طرح شکست خورد پس چرا تعرفه گمرک کم نشد؟ چرا گوشی ارزون نشد؟ برجام پذیرفته شد تحریمها لغو شد چرا دلار 900 تومن که یک ماهه شد 3500 تومن باز 900 تومن نشد؟ترافیک داخلی روی کدوم بستر اینترانت؟ چندتا سرویس دهنده بجای افزایش و گسترش ، تعطیل شدن رفت؟چه ترافیک داخلی که حجم دو برابر بدر ه اصطلاح مصرف منصفانه براش در نظر گرفتین؟ قیمت گیگی 2000 تومن تا 4000 تومن منصفانه است؟پول نفت که معلوم نیست چی میشه تازه گیگی که برای شما 300 تا 400 تومن تموم میشه بیایم 2000 تومن پرداخت کنیم 9% هم ارزش افزوده روش بدیم؟بابا وقاحتم خوب چیزیه مردم رو چی فرض کردید؟ اههه معلومه اونم تقصیر خود ماست وقتی خودرو گرون میشه میریم 5تا 5تا میخریم معلومه اوضاع چطور میشه

  پاسخ دادن
 • sdfsfas
  2017-12-01 22:12:20

  لعنت بر هر چی مردم آزاره

  پاسخ دادن
 • Milad Ebadi
  2017-12-01 13:44:13

  دانلود شبانه هم که پر دیگه نه؟؟؟ خدا ازت نگذره آقای وزیر !!! حالا میفهمم چرا قاضی پور موافق نبود که امثال تو بیاد توی همچین پستهایی.

  پاسخ دادن
 • ناصر
  2017-12-01 07:44:59

  اینکه حجم ترافیک داخلی و خارجی رو مشخص نکرده

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید