چطور بفهمیم چه کسی از استوری یا ویدیو لایو اینستاگرام ما بازدید کرده است

   
نام نویسنده:
 جمعه 6 بهمن 96 ساعت: 18:00:00

یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر اینستاگرام، شبکه به اشتراک گذاری تصویر است که در کشور ما هم طرفداران خاص خود را دارد.

اگرچه اینستاگرام امکان اطلاع از افرادی که تصاویر شما را دیده‌اند را فراهم نمی‌کند اما به راحتی می‌توانید علاوه‌بر اطلاع از تعداد بازدیدهای استوری و ویدیو لایو خود، بفهمید که دقیقا چه افرادی که از آن‌ها بازدید کرده‌اند.

ایجاد یک استوری در اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است. برای این کار کافیست وارد پروفایل اینستاگرام خود شده و روی عکس پروفایل خود که کنار آن علامت + قرار دارد ضربه بزنید. حالا می‌توانید عکس یا ویدیو دلخواه خود را به عنوان استوری تعیین کنید. شما می‌توایند در طول روز چندین بار در پروفایل اینستاگرام خود استوری قرار دهید، استوری های خود را از فالوورهای خاصی مخفی کنید و استوری خود را در آرشیو ذخیره کنید.

چگونه بفهمیم چه کسانی از استوری اینستاگرام ما بازدید کرده‌اند

برای اینکه بفهمیم چه کسانی از استوری اینستاگرام شما بازدید کرده‌اند باید استوری اینستاگرام خود را باز کنید. در پایین هر تصویر آیکن چشم مانندی قرار دارد که نشان می‌دهد که چند بار از استوری شما بازدید شده است و این افراد چه کسانی بوده‌اند. حالا با ضربه زدن روی علامت ضربدر کنار نام کسانی که از استوری شما بازدید کرده‌اند می‌توانید استوری خود را از آن‌ها مخفی کنید. در ضمن تنها شما هستید که می‌توانید از این جزییات مطلع شوید.

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید. 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید