Kingston از HyperX Savage DDR4 Memory خود رو نمایی می کند.

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 2 مهر 94 ساعت: 08:06:58


HyperX Savage DDR4 با سرعت های تا حداکثر 3000MHz ، امکان ویرایش سریع تر فایل های ویدئویی ، اجرای فایل های سه بعدی و بازی های سنگین نیازمند گرافیک بالا را فراهم می نماید . پروفایل های پایه XMP برای پردازنده های Intel Core i5 و Intel Core i7 بهینه شده اند و با این سیستم ها سازگار می باشند ، درست مانند وضعیتی که Z170 با چیپست های سری 100 و X99 دارد و کاربران را قادر می سازد تا به راحتی و تنها با انتخاب پروفایل حافظه و بدون هیچ تغییر و تنظیم در BIOS اورکلاک نمایند . Savage DDR4 در مقیاس های کوچک و کیت های حداکثر 64 گیگا بایتی ، خیلی آرام و در حدود 1.2V به اجرا در می آید و در حالت بیشینه به 1.35V می رسد که در این حالت نیز مصرف آن از DDR3 به مراتب کمتر است.
Lawrence Yang مدیر تجاری HyperX در سخنانی گفته است : " بسیار خوشحال و هیجان زده هستیم که در حال معرفی این سیستم پر سرعت و کم مصرف حافظه برای دوست داران بازی های کامپیوتری و همچنین سایر افراد مشتاق تجربه بالاترین میزان عملکرد سیستم ها می باشیم " . وی همچنین در ادامه سخنان خود گفته است : " HyperX Savage DDR4 عملکردی نوین و کاملا برجسته را برای کاربران و مشتریان خود ارائه خواهد نمود و با وجود آلومینیوم سخت و نامتقارن ، تعدیل کننده دما و همگام سازی و تکمیل نمای برجسته PCB سیاه برای ارتقاء همه انواع سیستم ها متناسب خواهد بود " .
HyperX Savage DDR4 دارای پشتوانه هایی مانند گارانتی مادام العمر ، پشتیبانی فنی رایگان و اعتبار معتبر Kingston می باشد .
HyperX محصولی با عملکرد بسیار مطلوب از بخش Kingston Technology می باشد که شامل حافظه DDR4 و DDR3 ، SSD ها ، درایور های USB Flash و هدست ها و پد های ماوس می باشد . سیستم HyperX به خاطر کیفیت و نو آوری و عملکرد مطلوب خود در سراسر دنیا مورد توجه همه واقع شده است و به همین خاطر نیز توسط دوست داران بازی و اورکلاکر ها و مشتاقان خود مورد انتخاب واقع شده است . HyperX نسبت به eSport ها نیز تعهد دارد و از بیست تیم در سطح جهانی حمایت و پشتیبانی مالی می نماید و نیز حامی اصلی Intel Extreme Masters هم می باشد . HyperX را می توان در بسیاری از برنامه ها مانند Brasil Game Show ، China Joy ، Ggamescom و PAX نیز مشاهده نمود .
خصوصیات و مولفه های HyperX Savage DDR4 :
•    ظرفیت ها : 4 تا 8 گیگا بایت حافظه در مدل تکی و یگانه – 8 تا 64 گیگا بایت حافظه در مدل منسجم
•    فرکانس : 2133MHz , 2400MHz , 2666MHz , 2800MHz and 3000MHz
•    دوره عمل CAS : 12-15
•    ولتاژ : 1.2V یا 1.35V
•    دمای عمل : 0°C تا 85°C
•    ابعاد : 133.35mm x 34.57mm
•    سازگار با : X99, Z170, H110, H170 و B150
•    اعتبار : 100 در صد تست شده
•    ضمانت : دارای ضمانت نامه مادام العمر

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید