مایکروسافت اپلیکیشن sticky note را به اندروید و iOS می‌آورد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 29 مرداد 97 ساعت: 10:00:00

یکی از برنامه‌های پرکاربرد در ویندوز 10 برنامه Sticky note است که دقیقا مانند کاغذهای چسبان در دنیای واقعی، در صفحه نمایش ویندوز 10 قابل استفاده هستند. کاربران از قابلیت Sticky note برای یادداشت برداری و لیست کردن وظایف و کارها در ویندوز 10 استفاده می‌کنند.

مایکروسافت در نظر دارد تا به زودی نسخه جدیدی از برنامه Sticky note را عرضه کند. نسخه 3.0 این برنامه با قابلیت‌هایی همچون حالت تاریک، نوار فرمت جدید و بهبهود‌های در نحوه عملکرد و دسترسی همراه خواهد بود.

به نظر می‌رسد که کمپانی مایکروسافت در نظر دارد اندکی بعد از به روز رسانی این برنامه برای ویندوز 10، تا این قابلیت را به موبایل (در هر دو نسخه اندروید و iOS) هم بیاورد. به این ترتیب کاربران موبایلی می‌توانند نوت‌هایی که در ویندوز 10 ایجاد کرده‌اند و در کلود (cloud) قرار دارد را با گوشی خود همگام‌سازی کنند. به این ترتیب در هر جایی به این یادداشت‌ها دسترسی خواهند داشت.

گفته شده است که حتی اگر این برنامه به این زودی‌ها در دسترس کاربران قرار نگیرد اما مایکروسافت تا پایان سال جاری تست این برنامه را آغاز خواهد کرد. البته شایعاتی هم نشان می‌دهد که مایکروسافت نسخه‌های موبایلی Sticky note را همراه با به‌روزرسانی آن عرضه خواهد کرد. به هر ترتیب باید منتظر بمانیم تا تصمیم ردموندی را ببینیم.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید

 

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید