جدیدترین تجهیزات خانه هوشمند لنوو با اپلیکیشن اختصاصی رونمایی شد

   
نام نویسنده:
 جمعه 9 شهریور 97 ساعت: 21:00:00

ساعتی پیش لنوو در جریان نمایشگاه ایفا 2018 از محصولات جدیدش در حوزه خانه هوشمند رونمایی کرد، محصولاتی که لنوو آن‌ها را «Smart Home Essentials» نامیده است. این محصولات همگی با دستیارهای صوتی همچون الکسا و گوگل اسیستنت سازگاری دارند. در ادامه محصولات مربوط به خانه هوشمندی که لنوو در جریان رویداد ایفا 2018 رونمایی کرده است را می‌بینیم.

 

Lenovo smart plus

دستگاه Lenovo smart Plus دستگاه کوچکی است که می‌توان آن را به پریز برق متصل کرد و از راه دور آن را تحت کنترل گرفت.

این دستگاه 30 دلاری که در ماه نوامبر عرضه خواهد شد به صورت کامل با اکو سیستم Lenovo AO سازگاری دارد و می‌توان آن را از طریق گوگل هوم، الکسای آمازون و اسمارت دیسپلی لنوو (Smart display) کنترل کرد.

Lenovo smart plus_ خانه هوشمند

Lenovo smart plus_ خانه هوشمند

 

Lenovo Smart Bulb

لامپ هوشمند لنوو با نام Lenovo Smart Bulb یکی دیگر از اعضای خانواده Smart Home Essentials است. این لامپ که عمری 15 ساعته دارد را می‌توان از راه دور کنترل کرده هر زمانی که بخواهید آن را خاموش و روشن کنید.

لامپ هوشمند لنوو که به قابلیت‌های کنترل صوتی و تنظیم میزان نور مجهز شده است، قیمتی حدود 30 دلار خواهد داشت و در ماه نوامبر راهی بازار خواهد شد.

 

Lenovo Smart Camera

لنوو در این رویداد از دوربین هوشمند خود با ویژگی دید در شب تا فاصله 20 متری و تشخیص اجسام متحرک رونمایی کرد. دوربین هوشمند لنوو در سه ماهه اول سال 2019 و با قیمتی حدود 100 دلار راهی بازار خواهد شد.

دوربین هوشمند لنوو

دوربین هوشمند لنوو

 

اپلیکیشن Lenovo Link

کمپانی لنوو در جریان رویداد ایفا 2018 از اپلیکیشن Lenovo link هم رونمایی کرد. این اپلیکیشن به تنهایی قادر است همه دستگاه‌های جدید هوشمند لنوو را کنترل کند. درواقع با این اپلیکیشن دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن‌های دیگر هنگام خرید سایر دستگاه‌ها ندارید.

 

Smart Display

کمپانی لنوو از دستگاه اختصاصی به نام Smart Display نیز برای کنترل این محصولات رونمایی کرده است.

lenovo Smart Display

lenovo Smart Display

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: digitaltrends

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید