مدیر پیام رسان سروش، مدیر روزنامه جام جم شد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 19 شهریور 97 ساعت: 18:00:00

به تایید وب سایت جام جم و رئیس هیات مدیره این سازمان، مدیرعامل سروش، میثم سید صالحی، تغییر سمت داده و حالا مدیر عامل منظومه فرهنگی رسانه جام جم شده است.

به گفته غلام رضا نوری، رئیس هیات مدیره جام جم، این روزنامه که متعلق به صدا و سیما است علاوه بر حوزه مطبوعات، قصد دارد به یکی از بازیگران بزرگ حوزه فضای مجازی تبدیل شود. وی در این خصوص چنین گفته است:

یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های این منظومه ایجاد «نهضت تولید محتوا» در فضای نوین رسانه است. و به همین منظور در حال ایجاد مؤسسات و شرکت‌های تخصصی و جذب سرمایه‌گذار و تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری توسعه محتوای فضای مجازی هستیم. تا تعیین مدیر جدید پیام رسان سروش، آقای فرهاد مرادی به عنوان مدیر روابط عمومی این پیام رسان ، پاسخگوی همکاران رسانه‌ای هستند.

با این وجود برخی از وب سایت‌ها معتقدند که این حکم تغییر سمت اصلاً رخ نداده است و حتی از سوی مجموعه سروش تکذیب شده است اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این خبر کاملاً صحت دارد و حتی علنی است.

همچنین به نظر می‌رسد «فرهاد مرادی» که قبلا مدیریت روابط عمومی این مجموعه را برای مدتی برعهده داشت، دوباره به همین سمت منصوب شده و مدیرعامل قبلی سروش، یعنی سید جعفر خورشاد، در حال حاضر ریاست شرکت توسعه و فناوری سروش را بر عهده دارد.

در اواسط فروردین ماه امسال بود که سهام شرکت سروش رسانه که یک شرکت فنی وابسته به صندوق بازنشستگی سازمان صدا و سیما است به منظومه فرهنگی رسانه‌ای جام جم که یک موسسه تخصصی فرهنگی،رسانه‌ای است منتقل شد و پیام رسان سروش رسماً زیر نظر مجموعه جام جم قرار گرفت.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: دیجیاتو

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید