مهلت 48 ساعته وزیر ارتباطات برای بازگرداندن بسته‌های بلند مدت اینترنت همراه

مهلت 48 ساعته وزیر ارتباطات برای بازگرداندن بسته‌های بلند مدت اینترنت همراه

وزیر ارتباطات برای بازگرداندن بسته‌های بلند مدت اینترنت همراه، به اپراتورها مهلت 48 ساعته داد.

هزینه اینترنت و تغییر بسته‌ها به موضوع خبرساز این روزها، مخصوصا برای کاربران اینترنت همراه تبدیل شده است. ماجرا این‌طور بود که همراه اول و ایرانسل در اقدامی عجیب هماهنگ، بسته‌های بلند مدت اینترنت همراه را حذف کردند و مدت این بسته‌ها را از 6 ماه به 4 ماه و از سه ماه به 2 ماه کاهش دادند. جالب‌تر اینکه دقیقاً قیمت بسته‌هایشان را هم مثل هم تعیین کردند. حالا این هماهنگیِ عجیب اتفاقی بوده یا اینکه چیزی دیگری را نمی‌دانیم فقط اینکه عملاً دست کاربر را در انتخاب بسته بود تا تنها یک گزینه پیش رو داشته باشند.

کاربران فعال توییتر اما مثل همیشه دست به دامان آقای وزیر ارتباطات، محمد جواد آذری جهرمی، شده‌اند تا شاید او بتواند بسته‌های بلند مدت گران شده و عملاً حذف شده را به حالت قبلی برگرداند. حالا آقای وزیر جوان‌‎مان هم در توییترش، امید این کاربران را ناامید نکرده و دستور داده تا ظرف مدت 48 ساعت بسته‌ها به حالت قبلی خود برگردند. آقای وزیر مثل همیشه آخر توییتش را هم به یکی از هشتگ‌های خاص خودش، #گزارش_به_مردم مزین کرده است. توییت سوپرمن توییتری‌ها بی‌کم و کاست همینی است که می‌بینید:

گزارشی مبنی بر حذف بسته‌های بلندمدت از سبد خدمات اپراتورهای تلفن همراه دریافت کردم. بررسی‌ها حاکی از صحت گزارش بود. امشب دستور داده شد که ظرف ۴۸ساعت این بسته‌ها بازگردانده شوند. اپراتورها بهتراست بجای افزایش تعرفه، همچنان سیاست مدیریت هزینه‌های مازاد را پیگیری کنند.

#گزارش_به_مردم

توییت سوپرمن توییتر؛ آذری جهرمی، برای بازگردانی بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه

توییت سوپرمن توییتر؛ آذری جهرمی، برای بازگردانی بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه

 

حالا باید منتظر گذشتن این 48 ساعت فرصت آقای وزیر ارتباطات باشیم تا ببینیم آیا اپراتورها گوش به فرمان وزیر هستند و یا اینکه خیر؟

تا روایت توییتری دیگر بدرود...

 

روایت‌های توییتری:

خبر خوب وزیر ارتباط: از هفته آینده همه ایران سرای شماست

مقصر دستکاری در نظرسنجی محبوب‌ترین برنامه صدا و سیما پاس‌کاری می‌شود

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: فیسیت

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


1 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

حمید

سه شنبه, 21 اسفند 1397

سلام سرعت ای دی س العای خانکی از 0ه

سلام برای اینترنت ثابت خانگی ای دی اس ال از چه تاریخی به سرعت بالای 50مگ میرسه با تشکر بسیار .

سس

پاسخ

ثبت نظر