تاریخ رسمی رونمایی از گلکسی نوت 10 مشخص شد

تاریخ رسمی رونمایی از گلکسی نوت 10 مشخص شد

تاریخ رسمی رونمایی از گلکسی نوت 10 مشخص شد. 19 مرداد ماه منتشر رونمایی این گوشی هوشمند باشید.

گلکسی نوت 10، گوشی هوشمند و پرچم‌دار جدید سامسونگ خواهد بود که با نزدیک‌تر شدن به زمان رونمایی آن، شایعاتی که درباره آن گفته می‌شود هم بیشتر شده است. آخرین خبری که درباره این پرچم‌دار بعدی سامسونگ منتشر شده است، تاریخ رسمی معرفی آن است.

 

گلکسی نوت 10 سامسونگ و شایعات تمام نشدنی

مرداد ماه منتظر گلکسی نوت 10 باشید

سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی نوت 9 را سال گذشته در تاریخ 9 آگوست یعنی در 18 مرداد ماه رونمایی کرد. حالا به نظر می‌رسد که سامسونگ برای گلکسی نوت 10 (galaxy note 10) هم دقیقا همین زمان‌بندی را در نظر گرفته است و اگر نشرهای اطلاعاتی از کره جنوبی درست باشد، در تاریخ 10 آگوست، یعنی 19 مردادماه امسال باید منتظر رونمایی گلکسی نوت 10 باشیم.

از طرفی فروش گلکسی نوت 9 سال گذشته از تاریخ 24 آگوست آغاز شد. بنابراین انتظار داریم که با همان برنامه زمانی، گلکسی نوت 10 هم از 25 آگوست برای فروش گذاشته شود.

 

دو عضو از یک خانواده برای نخستین بار

سامسونگ برای نخستین بار در نظر دارد که دو گوشی از خانواده نوت 10 را با نام‌های گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو رونمایی کند. البته هر دو این گوشی‌ها از یک طراحی مشابهی بهره خواهند برد اما نسخه پرو کمی بزرگ‌تر خواهد بود و یک دوربین بیشتر هم در پنل پشتی خواهد داشت.

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو در یک قاب؛ طراحی مشابه

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پرو در یک قاب؛ طراحی مشابه

 

حذف اضافات

شایعات دیگری نشان می‌دهد که سامسونگ در گلکسی نوت 10 دکمه بیکسبی را حذف خواهد کرد زیرا کاربران استقبال خوبی از این دکمه اختصاصی نکرده بودند. ضمناً گفته می‌شود که سامسونگ بالاخره جک 3.5 میلی‌متری هدفون را هم در گلکسی نوت 10 حذف خواهد کرد.

 

نظر شما درباره این گوشی سامسونگ چیست؟ آیا از گلکسی نوت 9 سامسونگ راضی بودید؟ چه انتظاری از نوت 10 سامسونگ دارید؟

 

اخبار مرتبط:

گلکسی نوت 10؛ سه برابر سریع‌تر از گلکسی اس 10 شارژ خواهد شد

گلکسی نوت 10 با چیدمان دوربین متفاوت در راه است

پرچمدار بعدی سامسونگ، گلکسی نوت 10 در نسخه کوچک و بزرگ عرضه خواهد شد

 

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر