10 نکته در مورد توییتر که حتی حرفه ای ها هم نمی دانند

10 نکته در مورد توییتر که حتی حرفه ای ها هم نمی دانند

توییتر قابلیت های بسیاری دارد که بیشتر کاربران، حتی کسانی که به صورت حرفه ای از آن استفاده می کنند آن ها را نمی دانند. در این مقاله به چند تا از این نکات اشاره می کنیم.

توییتر ابزاری است که بسیاری از ما به صورت روزانه از آن استفاده می کنیم،اما با وجود برنامه های بسیار زیاد مرتبط ، ترفند ها و ابزارها ، همیشه چیزهای جدیدی وجود دارند که ما در مورد آن ها بی خبریم.
بسیاری از ابزارهای جالب نادیده گرفته شده اند چرا که کاربران فکر نمی کردند که به هیچ دردی بخورند. تنها وقتی که کسی به درستی از آن ها استفاده می کند به یاد می آورند که چنین چیزی وجود دارد. برای مثال، بیشتر مردم گروه DMs را با وجود راه های بسیار جالبی که برای استفاده از گروه توییتر DMs وجود دارد فراموش می کنند.
در اینجا به چند نکته عالی در مورد توییتر می پردازیم که حتی حرفه ای ها نیز فراموش می کنند . این نکات می توانند تغییر بسیار بزرگی در نحوه استفاده شما از این اپلیکیشن ایجاد کنند.

1-    ضربه به توییت ها
اگر چیز مهمی را توییت کرده اید و می خواهید دوباره توجه مردم را به آن جلب کنید، احتمالا کاری را می کنید این است که فقط کلمات را تغییر می دهید و دوباره آن را بفرستید. اما راه های دیگری نیز می توانید انجام دهید.
می توانید به توییت اصلی خود پاسخ دهید و نام خود را پاک کنید. توییت جدید شما به عنوان بخشی از موضوع دیده می شود و نظر اصلی شما که توییت اولیه شماست نیز توسط افراد بیشتری دیده می شود.
همچنین می توانید وقتی که می خواهید حرفی بزنید که بیش از چند توییت لازم دارد نیز این کار را انجام دهید. فقط کافی است که آن ها را به موضوع اصلی خود اضافه کنید و فالوور های شما می توانند همه آن ها را ببینند، همچنین می توانید برای این که فالوور های شما راحت تر آن ها را بخوانند ، توییت ها را شماره گذاری کنید.

2-    کارت های توییتر
مهم ترین چیزی که باید در مورد کارت های توییتر بدانید این است که این قابلیت ثبت داده های توییتر، مانند آدرس ایمیل، نام و نام کاربری را برای هر هدفی بسیار ساده می کند. شرکتی که داده ها را جمع آوری می کند می توانید این اطلاعات را به نرم افزار لیست پستی خود و یا دیگر API ها بفرستد.
می توانید کارت های توییتر را از طریق ads.twitter.com بگیرید و از آن ها هر استفاده ای بکنید. برای بسیاری از بلاگر ها و صاحبان کسب و کار، مهم ترین استفاده از کارت ها این است که مردم را به لیست پستی خود اضافه کنند.

3-    آپلود چندین عکس
اگر یک تصویر ارزش هزاران کلمه را دارد، چهار عکس باید ارزشش به اندازه یک داستان کوتاه باشد. و از آنجایی که می توانید چهار عکس به هر توییتر اضافه کنید، کاملا استفاده از این قابلیت منطقی به نظر می رسد.
بیشتر مردم متوجه شده اند که تصاویر در توییتر بیشتر از توییت های معمولی به اشتراک گذاشته می شود. چیزی که بیشتر مردم آن را فراموش کرده اند این است که می توانید چندین عکس به هر توییت اضافه کنید که آن را مانند یک آلبوم عکس کوچک می کند.

4-    در زمان مناسب اجتماعی باشید
بسیاری از مردم می دانند که استفاده از ابزارهایی مانند  Tweriod به شما کمک می کند تا بفهمید کدام فالوور های توییتر آنلاین هستند، و از این اطلاعات برای آن استفاده می کند تا در طول این ساعات برای آن ها مطالب و یا چیزهای دیگر را ارسال کند. این قابلیت سعی می کند کاری کند که پست های شما تا جایی که امکان دارد توسط افراد بیشتری دیده شود.
اما بیشتر مردم قدم بعدی را طی نمی کنند. هدف این قدم این است که کاری کند که شما وقتی چت کنید که گراف به بیشترین میزان خود می رسد. منظور این است که وقتی 10 دقیقه در روز را صرف توییتر می کنید، چرا زمانی که بیشتر مردم آنلاین هستند این کار را نکنید؟

5-    بهترین فالوور های خود را بیابید
آیا می دانید بزرگترین طرفداران شما چه کسانی هستند؟ می دانی چه کسانی بیشتر پست های شما را دنبال می کنند؟ یک ابزار مناسب  به نام Social Rank برای یافتن این سوالات وجود دارد که آن را به شما پیشنهاد می کنیم.
می توانید فالوورهای خود را بر اساس هر معیاری که می خواهید در یک لیست توییتر قرار دهید، با این کار می توانید با بزرگترین طرفداران خود راحت تر در ارتباط باشید.

6-    از میانبر های صفحه کلید استفاده کنید
توییتر انواع مختلفی از میانبرهای صفحه کلید دارد که با استفاده از آن ها زندگی بسیار راحت تر می شود، البته تقریبا همه این قابلیت را فراموش می کنند. حتی کاربرانی که همیشه از اپلیکیشن وب توییتر استفاده می کنند نیز این میانبر ها را فراموش می کنند.
با استفاده از میانبر ها می توانید لیست های توییتر را باز کنید، لایک ها را ببینید، دوباره توییت کنید، صدا را قطع و یا کاربران را بلاک کنید. با این میابر ها هر کاری که فکرش را بکنید را می توانید انجام دهید.
هرگاه فراموش کردید، کلید "؟" را فشار دهید تا  توییتر برگه تقلب را برای شما باز کند!

7-    از راه های سریع برای آنفالو استفاده کنید
کاربرانی که مدت طولانی است در توییتر هستند حساب های کاربری را فالو کرده اند که دیگر پستی روی توییتر نمی گذارند. این یکی از دلایل آنفالو کردن مردم است، و هیچ اشکالی ندارد که بخواهید حساب هایی که دیگر فعال نیستند را آنفالو کنید.
دو اپلیکیشن عالی برای یافتن حساب های کاربری غیر فعال Manage Flitter و Crowdfire می باشند. هر دو به یک صورت کار می کنند و به شما این امکان را می دهند که همه حساب های کاربری که معیار خاصی دارند را بیابید و تصمیم بگیرید که با آن ها چکار می خواهید بکنید. این اپلیکیشن کار شما را راحت تر می کنند و می توانید حساب های کاربری که دیگر نمی خواهید را آنفالو کنید.

8-    از هشتگ های مناسب استفاده کنید
توییتر به شما می گوید که قدرت هر هشتگی که در یک توییت تایپ کرده اید چقدر است. این قابلیت باعث می شود که تصمیم های بهتری بگیرید. حتی تفاوت های کوچک نیز باعث می شوند که تعداد افرادی که پست های شما را می بینند افزایش یابد.
همچنین شما می توانید از اپلیکیشن  RiteTag استفاده کنید که به شما می گوید که یک هشتگ چقدر استفاده شده است. همچنین می توانید به Hashtagify.me سر بزنید تا بفهمید که برای موارد مشابه مردم از چه هشتگی استفاده می کنند، هر هشتگ دقیقا چه معنی می دهد و یا این که به تگ ها نگاه کنید تا بفهمید که از چه هشتگ هایی باید استفاده کنید.
در اینجا نباید قدرت هشتگ های مناسب را نادیده گرفت، پس خوب است که هر از چند گاهی چک کنید تا بفهمید از چه هشتگ هایی استفاده می کنید.

9-    جست و جوی پیشرفته توییتر
بیشتر کاربران توییتر از قابلیت جست و جو بسیار استفاده می کنند. کاربران حرفه ای معمولا می دانند که می توانند بین صفحه کلید ها از OR استفاده کنند تا نتایج بهتری به دست آورند.
اما افراد کمتری هستند که از جست و جوی پیشرفته توییتر، مانند مکان یابی، اجتناب از کلمات خاص، محدود سازی به فقط یک زبان، محدود سازی به فقط سوال ها، جست و جو در تاریخ های خاص و یا چیزهای دیگر استفاده کنند.

10-    عکس های خود را تگ کنید
قابلیت بهتر از اضافه کردن چندین عکس به توییت ها این است که می توانید تا 10 نفر را در هر عکس تگ کنید و تا 140 کاراکتر برای نوشتن توییت خود استفاده کنید. پس اگر می خواهید توجه 40 نفر را به یک توییت جلب کنید، چهار عکس اضافه کنید و آن ها را تگ کنید. این بهترین راه است.

 

منبع خبر: makeuseof

مارال رضایی

مارال رضایی

مارال هشت سال است که یه عنوان مترجم مشغول به فعالیت است.او دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه است و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی صحبت می کند. مارال به ادبیات، سینما و موسیقی راک علاقه مند است و به دنبال یک تجربه متفاوت به وادی تکنولوژی قدم گذاشته.


4 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

میرزایی

جمعه, 08 مرداد 1395

باسلام و احترام
تشکر بابت مطالب زیبا
آگهی90 به گروه شما تبریک میگه
افتخار مان آشنایی با شماست
امیدواریم روزی باگروه شما همکاری کنیم
https://Agahi90.ir
رسانه آگهی90

پاسخ

علی

دوشنبه, 24 دی 1397

توضیحاتتون عالی بود ممنونم

پاسخ

زهرا

چهارشنبه, 29 اسفند 1397

چند نفر همزمان میتونن یک اکانت رو مدیریت کنن؟؟ توی توییتر

پاسخ

میترا

سه شنبه, 05 فروردین 1399

چرا صفحه تایملاین اپدیت نمیشه و‌هنگ مونده

پاسخ

ثبت نظر