6 نرم افزار اندروید و iOS برای افزایش راندمان اینستاگرام !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 7 اردیبهشت 95 ساعت: 23:11:33

در این نوشتار به معرفی 6 نرم افزار پرداخته شده است که زندگی را برای کاربران اینستاگرام بهتر و طولانی تر می کند . این نرم افزارها دسترسی همه جانبه به دیگر کاربران اینستاگرام را برای شما فراهم می سازند . همه این نرم افزارها پلت فرم های اندروید و iOS را پشتیبانی می کنند .

اینستگ اند اینستاتگ ( Instag and Instatag )

اینستگ ( سمت چپ ) برای اندروید و اینستاتگ ( سمت راست ، قیمت 0.99 دلار ) برای iOS ، دو نرم افزار متفاوت می باشند که کار یکسانی را انجام می دهند . این نرم افزارها کاربران را قادر می سازند تا هش تگ های محبوب و مرتبط را برای تصاویر اینستاگرام پیدا کنند . استفاده از تگ های مناسب باعث می شود که کاربران اینستاگرام راحت تر بتوانند تصاویر به اشتراک گذاشته شده را پیدا کنند و در اختیار دیگر کاربران قرار دهند . زمانی که هش تگ های مناسب را در این دو نرم افزار یافتید ، آن ها را کپی کنید ، اینستاگرام خود را اجرا نمایید و سپس هش تگ ها را در مکان مناسب قرار دهید .

لی آوت (  Layout )

اگر که می خواهید تصاویر خود را به یک طرح چند زمینه ای مبدل سازید ، اینستاگرام یک نرم افزار رسمی برای این کار در اختیار شما قرار می دهد . این نرم افزار لی آوت نام دارد و شما را قادر می سازد تا تصاویر خود را قبل از به اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی در یک طرح بندی زیبا و جذاب قرار دهید . برای استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند از اسنپ شات های تصاویر گالری خود استفاده کنند و یا یک تصویر آماده را به نرم افزار منتقل سازند . استفاده از لی آوت بسیار ساده است به این نحو که کاربر تنها باید ابتدا طرح پیش ساخته مورد علاقه خود را انتخاب و ویرایش سازد و سپس آن را با تصاویر مورد نظر خود پر سازد . در لی آوت کاربر می تواند علاوه بر تغییر دادن سایز تصاویر و تغییر دادن میزان بزرگ نمایی آن ها ، به سلیقه خود طرح ها را ویرایش کند و با ضربه زدن بر روی تصاویر ، کشیدن و رها کردن آن ها را جایگزین سازد . اینستاگرام گفته است که استفاده از لی آوت فعالیتی جالب و خلاقانه برای کاربران می باشد . 

لیدر ( Later  )

اگر که به دنبال راهی ساده به منظور تعیین یک برنامه زمانی انتشار خودکار برای پست های اینستاگرام هستید ، لیدر نرم افزار مورد نظر شماست . لیدر یک نرم افزار ساده ولی هوشمند می باشد که کاربر را قادر می سازد تا قبل از به اشتراک گذاری پست های جدید آن ها را ترتیب بندی و بررسی کند . با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند بسته به نوع فعالیتی که در نظر دارد ، تصاویر مورد علاقه خود را از رایانه و یا گوشی همراه مستقیما آپلود سازد . لیدر همچنین امکان استفاده از چند حساب اینستاگرام و مدیریت کردن چند پروفایل توسط چند کاربر را نیز فراهم می سازد . این نرم افزار علاوه بر این امکان دنبال کردن طرفداران و گذاشتن پست بر روی فایل های آن ها را نیز برای شما فراهم می سازد .

گرب ( Grab )

در صورتی که از نرم افزار اینستاگرام خسته شده اید می توانید از گرب استفاده کنید که بر مبنای عاملیت های قدیمی اینستاگرام ساخته شده است و تجربه استفاده تقریبا مشابهی را در اختیار شما قرار می دهد . با گرب می توانید قسمت های مختلفی از یک پست ویدئویی را تماشا کنید ، هش تگ ها و کاربران متعددی را جست و جو نمایید ، پست ها را در طرح های متفاوت مرور کنید و همچنین پست های دیگران را با دوستان خود در پلت فرم های پیام رسانی و اجتماعی به اشتراک بگذارید . گرب کاربردهای مفید بسیاری دارد که مدیریت کردن چند اکانت اینستاگرام ، اضافه سازی کاربران محبوب به بوک مارک ها (bookmark) و دانلود همزمان عکس و یا فیلم تنها تعدادی از آن ها می باشد . 

اینستا مسیج ( InstaMessage )

اینستا مسیج یک کلاینت چت برای کاربران اینستاگرام است که شما را قادر می سازد تا با کاربران مورد نظر خود تماس بگیرید و با آن ها یک مکالمه خصوصی داشته باشید . این نرم افزار همچنین امکان بررسی پروفایل ها و گرفتن تماس های فوری ، یافتن کاربران مشهور و یا قرار دادن یک کاربر در Block List ( به منظور قطع کردن پیام های او ) را برای شما فراهم می سازد . اینستا مسیج مستقیما به اکانت اینستاگرام شما متصل می شود از این رو برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام مجدد نیست . 

اینستا ریپست (  InstaRepost )

اگر که می خواهید به راحتی یک پست مجدد بگذارید بهتر است که از اینستا ریپست استفاده کنید . این نرم افزار قدیمی ترین اپلیکیشن اینستاگرام می باشد که برای انجام چنین کارهایی ساخته شده است و هنوز کاربرد دارد . با استفاده از اینستا ریپست به راحتی می توانید روی تصاویر و فیلم های خود پست بگذارید . این نرم افزار قدیمی مطلبی را بر روی دیگر شبکه های اجتماعی پست نمی گذارد و اطلاعات مورد نیاز برای وارد شدن به اکانت را نیز ذخیره نمی کند از این رو امنیت بالایی دارد . اینستا ریپست از پروتکل امنیتی اینستاگرام استفاده می کند به همین دلیل امنیت بالایی را برای کاربران به ارمغان می آورد . با استفاده از این نرم افزار شما همچنین می توانید مطالب مورد نظر خود را برای کاربرانی که اینستاگرام ندارند ، در نرم افزارهای پیام رسان دیگر نیز به اشتراک بگذارید .

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید