وقتی گوگل مشکی می شود

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
همان طور که می دانید گوگل در گذر سال ها بار ها و بار ها تغییر کرده است، همیشه در پاسخ یک عملیات جست و جو شما با نمایی ثابت مواجه می شوید: یک صفحه ی زمینه ی سفید رنگ و ده نتیجه ی حاصل از جست و جو به رنگ آبی در هر صفحه. در هر حال برخی از کاربران به اجبار مجبور به حذف آن از لیست خود شده اند. گوگل اخیرا شروع به تست لینک هایی به رنگ مشکی کرده است.

 این که این اتفاق برای چه کاربرانی اتفاق می افتد الگوی مشخصی ندارد اما برخی از افراد مورد آزمایش اطلاع داده اند که اگر یک بار از حساب گوگل خود خارج شده و دوباره وارد شوند لینک ها به همان رنگ آبی باز می گردند.
به نظر تا کنون گوگل بیانیه ای مبنی بر این تغییر ارائه نکرده است، اما با توجه به آزمایش های انجام شده هیچ ضمانتی وجود ندارد که این لینک های مشکی رنگ شامل همه ی کاربران شود. این مورد کاملا به انتقادات و پیشنهادات و آزمون های اولیه ای که صورت گرفته است بستگی دارد. این تغییر ممکن است پایدار باقی بماند در صورتی که توسط تعداد قابل قبولی از مردم مورد تایید قرار بگیرد و یا به طور کلی محو شود اگر مورد انتقادات شدید واقع شود. اما یک نکته کاملا واضح است: این مسئله ایست که نشان می دهد چه میزان از مردم عادی به طراحی گوگل اهمیت می دهند و برای آن ارزشش قائلند؟!

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید