اندروید 7 نوقا ماه دیگر می آید !

   
نام نویسنده:
 شنبه 9 مرداد 95 ساعت: 23:54:02

ایوان بلس ، جاسوس خبری دنیای گوشی های همراه ، معتقد است که اندروید نوقا از ماه اوت ( 11 مرداد تا 9 مهر ) در اختیار کاربران گذاشته می شود . هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این سیستم عامل در چه زمانی برای چه برندی از گوشی های هوشمند عرضه می گردد اما می توان انتظار داشت که گوشی های نکسوس باز هم مانند همیشه اولین گوشی هایی باشند که این پلت فرم را دریافت می کنند ؛ البته بلس می گوید نکسوس 5 2013 توسط گوگل این بروزرسانی را دریافت نمی کند . 

زمان انتظار 

اگر که گوشی های ساخته شده توسط سامسونگ ، ال جی ، اچ تی سی ، سونی و یا هر برند اندروید ساز دیگر را در دست خود دارید احتمالا باید چندین ماه صبر کنید تا نوقا را در گوشی خود ببینید . بدون شک انتظار کشیدن هیچ وقت آسان نبوده اما می توان احتمال داد که به زودی منابع خبری تاریخ دقیق عرضه این پلت فرم برای سایر برندهای گوشی ساز را منتشر سازند ، البته راه دیگری هم وجود دارد به این نحو که پول های خود را برای خرید گوشی های نکسوس جدید جمع کنید زیرا گوگل می خواهد چند گوشی جدید را وارد بازار کند .

در حال حاضر 13.3 گوشی های اندروید جدیدترین نسخه مارشمالو و 35.1 درصد گوشی های اندروید نسخه های 5.0 و 5.1 اندروید لولی پاپ را بر روی خود دارند از این رو می توان گفت که هنوز لولی پاپ بر روی بیشتر گوشی های اندروید استفاده می شود . 

منبع: techradar

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید