اضافه شدن قابلیت زوم تصاویر به اینستاگرام

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
با توجه به میزان محبوبیت اینستاگرام در زمینه اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوهای کوتاه، می‌توان گفت برخی اوقات امکانات کاربری این شبکه اجتماعی کمتر از حد انتظار است.

سال گذشته بود که این اپلیکیشن پشتیبانی از تصاویر با رزولوشن بالاتر و شات هایی با نسبت بیشتر از 1:1 مربعی را آغاز کرد و اکنون قرار است یکی دیگر از ویژگی‌هایی که جای خالی آن در این برنامه پر طرفدار حس می‌شد یعنی قابلیت زوم یا بزرگنمایی تصاویر بهاضافه شود.

اینستاگرام به صورت رسمی اضافه شدن قابلیت زوم را از طریق اکانتخود اعلام کرده و از این به بعد برای مشاهده واضح‌تر تصاویر و ویدیوها کافی است دست خود را روی آن به عقب و جلو بکشید. در این رابطه در حساب کاربریدرنوشته شده است:

«از امروز قابلیت بزرگنمایی به نسخه iOSاضافه می‌شود و می‌توانید از آن بر روی تصاویر و ویدیوهای موجود در بخش مطالب، پروفایل‌ها و بخش جستجو استفاده کنید.»

با این حال با وجود اینکه 6 سال از انتشارو 4 سال از زمان فروش آن بهمی‌گذرد انتظار می‌رفت این ویژگی زودتر از این‌ها به این برنامه اضافه شود اما به طور کلی اضافه شدن این ویژگی یک قدم رو به جلو در جهت بهبود امکانات کاربری این برنامه به شمار می‌رود.

در حال حاضر این ویژگی جدید تنها به نسخه iOS اضافه شده است و در آینده راهی نسخه اندرویدی نیز می‌شود اما احتمال اضافه شدن قابلیت زوم به نسخه ویندوزی این برنامه کم است.

منبع: Digiro

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید