رکورد 17 میلیونی اپل موزیک

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
در جریان مراسم اپل در شهر سان فرانسیسکو، تیم کوک، مدیر عامل این شرکت اعلام کرد که اپل موزیک موفق شده است به رکورد 17 میلیون مشترک برسد. این سرویس استریم موزیک 15 ماه است که از عمرش می‌گذرد و حالا موفق شده در این مدت مشترکین خود را به بیش از نصف مشترکین پیش‌روی این صنعت، یعنی اسپاتفای (Spotify) برساند. اسپاتفای بیش از یک دهه است که در صنعت استریم موزیک فعالیت می‌کند.

در مجموع اسپاتفای 100 میلیون مشترک دارد که البته 70 میلیون از این مشترکین به صورت رایگان اشتراک دارند و با استفاده از آگهی پشتیبانی از سرویس‌های اسپاتفای استفاده می‌کنند.موزیک البته چنین امکانی را به کاربران خود نمی‌دهد.موزیک برای هر دو پلت فرم آی او اس وموجود می‌باشد و استفاده‌ی از آن برای مدت 3 ماه به صورت تریال کاملاً رایگان می‌باشد. امکانی که اسپاتفای به مشترکین خود ارائه نمی‌دهد.

اشتراک معمولی یک ماهه‌یموزیک به قیمت 9.99 دلار می‌باشد، این قیمت برای دانش آموزان و دانشجویان 4.99 دلار است و خانواده‌های تا سقف جمعیت 6 نفر می‌توانند اشتراک 14.99 دلاری مخصوص به خود را خریداری کنند. با خرید اشتراک سالیانه هم می‌توان تا 18 درصد صرفه جویی کرد و هزینه‌ی ماهانه‌ی 8.25 دلاری را پرداخت، برای این کار می‌بایست کارت هدیه‌ی جدیدموزیک را به مبلغ 99 دلار خریداری کرد، این کارت در فروشگاه‌های فیزیکیو در وب سایت اینترنتی eBay قابل تهیه است.

تیم کوک همچنین اظهار داشت که 70 آهنگ به صورت اختصاصی درموزیک در سال جاری قرار گرفت، از جمله‌ی این آهنگ‌های می‌توان به قطعاتی اشاره کرد که نام‌هایی بزرگی چون تیلور سوئیفت و دریک خوانندگان آن‌ها بودند.

 

منبع: Digiro

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید