هدست واقعیت مجازی سونی

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
روزی که شاید بسیاری برایِ آن انتظار میکشدند نهایتاً فرا رسید و سونی پس از گذشت مدت زمانی طولانی و بر اساس برنامه هایِ زمانی از پیش تعیین شده، بالأخره اولین نسل از هدست واقعیت مجازی خود را با نام «Playstation VR» در سراسر دنیا عرضه کرد تا بالایِ ۴۰ میلیون طرفدار کنسول پلی استیشن ۴ در پوست خود نگنجند.

سونی حدود ۱ سال پیش در چنین روزهایی برایِ اولین بار هدستPlaystation VR خود را در معرض نمایش عمومی قرار داده بود و تا به امروز این هدست با بهبودهایِ بسیار زیادی همراه شده است، تا خیال سونی از بابت کارایی بینظیر آن راحت باشد و مشکلات عدیده ای که بعضاً برایِ تکنولوژی هایِ نوپا پیش می آید گریبان گیر سونی و هدستمحبوب Playstation VR نشود.

این هدستهمانطور که پیش از این نیز اشاره شده بود، دارایِ عناوین انحصاری زیادی در روز عرضه میباشد، که در خبرهایِ بعدی لیست تمامی بازی هایِ انحصاری هدستسونی به اطلاع شما همراهان همیشگی خواهد رسید. اما همانطور که شاید بدانید، برایِ استفاده از Playstation VR نیاز به یک دستگاه۴،۴ اسلیم یا۴ پرو دارید.

این هدستطبق وعده هایِ سونی دارایِ ۳۰ عنوان انحصاری و اختصاصی میباشد و برایِ کسانی که امروز این هدست را خریداری کنند در دسترس خواهد بود. سونی همچنین وعده داده است که تا پایان سال میلادی جاری ۲۰ عنوان دیگر نیز به عناوین Playstation VR اضافه خواهد شد و در سال ۲۰۱۷ نیز عناوین منحصر به فردی برایِ این هدست بینظیر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

همانطور که اشاره شد، برایِ استفاده از Playstation VR باید پیش از این کنسول۴ را خریداری کرده باشید و برایِ بهره برداری از اولین نسل هدستسونی، نیاز به Playstation Camera نیز دارید. البته بر اساس اطلاعات منتشر شده از سویِ سونی، نیاز مبرم به Playstation Move ندارید، چون بیشتر عناوین انحصاری Playstation VR با دسته Dual Shock 4سازگار هستند.

البته بدیهی است که برایِ تجربه نزدیک به واقعیت عناوین Playstation VR، بهتر است Playstation Move نیز داشته باشید. سونی بر طبق وعده پیشین، اولین نسل از هدستخود را با قیمت بسیار مناسب ۳۹۹ دلار در ایالت متحده آمریکا به فروش میرساند و بر اساس قولی که داده شده بود، تمامی واحدهایِ پیش فروش شده Playstation VR تا عصر امروز به دست پیش خریداران خواهد رسید.

منبع: دیتا لینک

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید