اولین پادکست فیسیت منتشر شد

padcast1.jpg

اخبار فیسیت نه تنها خواندنی هستند که شنیدنی هم هستند. پادکست فیسیت گپ و گفت کوتاهی است درباره‌ی اخبار روز تکنولوژی. چکیده‌ای از اخبار منتشر شده در سایت را از زبان نویسنده‌های سایت در این پادکست بشنوید.

ما در فیسیت روزانه اخبار مختلف دنیای تکنولوژی را پوشش می‌دهیم. از قطع و وصل شدن‌های اینترنت در کشور خودمان گرفته تا تکنولوژی‌ها و محصولات جدید که در گوشه و کنار دنیا رونمایی می‌شوند. فعالیت ما محدود به نوشتن خبر نیست، ما رسالت خودمان را تولید محتوای جذاب و مورد نیاز برای فعالان حوزه‌ی فناوری اطلاعات می‌دانیم. انتشار خبر فقط یکی از فعالیت‌های ما در این راستا است. آموزش‌های کاربردی و نظری و همچنین معرفی ابزارهایی که به افزایش بهره‌وری شما کمک می‌کنند و یا باعث می‌شوند کارها را ساده‌تر از قبل انجام دهید بخش دیگری از محتوایی هستند که در فیسیت برای فعالان و علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات تولید می‌شوند. با این مقدمه می‌خواهیم پادکست فیسیت را معرفی کنیم.

در پادکست فیسیت که توسط نویسندگان سایت تولید می‌شود، گفت و گوی کوتاهی را می‌شنوید درباره‌ی اخبار روز دنیای تکنولوژی. گاهی چکیده‌ای از اخبار منتشر شده در سایت را خواهید شنید و گاهی موضوعی که اجمالا در سایت به آن پرداخته شده بود در این گفت و گوها به تفصیل مورد بحث قرار می‌گیرد. همه‌ی ما سرمان شلوغ است و آخر روز برای خیلی از کارها وقت کم می‌آوریم. برای آن‌ها که وقت برای خواندن فیسیت کم می‌آورند پادکست فیسیت را منتشر کرده‌ایم تا در ترافیک یا زمان رفت و آمد به محل کار فرصتی پیدا کنند تا فیسیت را بشنوند.

پادکست فیسیت حاصل تلاش ما برای نزدیک‌تر شدن به مخاطب هایمان است. حتما این پادکست‌ها به ویژه این اولین شماره‌ای که امروز منتشر می‌شود بی‌نقص نیست و نخواهند بود اما بدون شک با کمک مخاطبین فیسیت می‌توانند در هر شماره بهتر از قبل باشد. پس نظر خودتان را با ما در میان بگذارید. در بخش نظرات این پست و آدرس ایمیل info@faceit.ir پذیرای نظر مخاطبین فیسیت هستیم.

پادکست فیسیت را کجا بشنویم؟

برای شنیدن پادکست فیسیت راه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم.

تلگرام

می‌توانید عضو کانال پادکست فیسیت به آدرس: https://t.me/faceitPodcast شوید و علاوه بر دریافت فایل پادکست از انتشار پادکست‌های جدید نیز مطلع شوید.

اسپاتیفای

برای شنیدن شماره‌ ۱ پادکست فیسیت در نرم‌افزار اسپاتیفای اینجا کلیک کنید.

انکر

با استفاده از این لینک پادکست فیسیت را در پلتفرم انکر بشنوید.

آپارات

برای شنیدن شماره‌ ۱ پادکست فیسیت در آپاراتاینجا کلیک کنید.

منبع خبر: فیسیت

myAvatar.png

سروش غفاری - برنامه نویس و نویسنده

مهندسی فناوری اطلاعات خوانده‌ام و امنیت اطلاعات. برنامه‌نویسی می‌کنم و می‌نویسم. علاقه‌مندم به عکاسی و نوشتن و داستان. نظرات، انتقادها و پیشنهادهای شما را هم در آدرس ایمیل ghaffari.soroosh@gmail.com یا در بخش نظرات پذیرا هستم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر