اپل مدل‌های ریفربیش‌ شده‌ آیفون XS و XS Max را می‌فروشد

آیفون XS و XS مکس ریفربیش شده با قیمت ارزان .jpg

اپل بالاخره آیفون XS و XS مکس را به صورت ریفربیش شده و با قیمتی حدود 200 دلار زیر قیمت بازار به فروش می‌رساند.

گوشی‌های آیفون اگرچه در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارند اما همه از پس قیمت گزاف آن‌ها برنمی‌آیند. حالا اپل برای آن دسته از کاربرانی که به خریداری آیفون علاقمند هستند اما قدرت خرید این گوشی‌ها را ندارند، یک خبر خوب دارد.

درواقع از روز گذشته اپل فروش مدل‌های ریفربیش‌ شده گوشی‌های آیفون XS و XS مکس را آغاز کرده است. البته باید بگوییم که اپل تعداد زیادی از مدل‌های مختلف آیفون‌های خود را به صورت ریفربیش شده به فروش می‌رساند اما این اولین باری است که پرچمداران 2018 اپل، یعنی آیفون XS و آیفون XS مکس هم به این لیست وارد شده‌اند.

این گوشی‌ها که تنها 2 سال قدمت دارند، هنوز هم طرفداران فوق‌العاده زیادی در سراسر دنیا دارند و این مطمئنا برای علاقه‌مندان به خریدن آن‌ها خبر خوبی است زیرا به جای پرداخت هزینه‌ی 1000 دلاری برای این گوشی‌ها (که امروزه در سیستم قیمت گذاری اپل و البته سایر کمپانی‌های بزرگ برای گوشی‌های پرچمدار عجیب نیست)، کافی است 700 دلار پرداخت کنند. البته این حداقل قیمت برای ضعیف‌ترین مدل است.

در این بین احتمالا برای شما هم سوال است که آیفون ریفربیش شده چیست و چطور باید آیفون آکبند را از آیفون ریفربیش شده تشخیص دهیم؟ این موضوع را به صورت کامل در این مقاله می‌توانید بخوانید:

چطور آیفون ریفربیش شده (refurbished iphone) را از آیفون آکبند تشخیص دهیم؟قیمت آیفون‌های ریفربیش شده

اپل مدل‌های مختلف آیفون XS و XS مکس در رنگ‌بندی‌های مختلف و با حافظه‌های مختلف را با قیمت‌های زیر به صورت ریفربیش شده در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد:

قیمت آیفون‌های ریفربیش شده.jpg
قیمت آیفون XS و XS مکس ریفربیش شده بسته به حافظه داخلی و مدل -


منبع خبر: imore


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر