دایرکت به نسخه وب اینستاگرام اضافه شد

Instagram-Direct-On-Web.jpg

بلاخره اینستاگرام در حال آزمایش اضافه کردن دایرکت به نسخه وب اپلیکیشن خود است.

اینستاگرام که یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است، در روزهای اخیر تغییرات زیادی را تجربه کرده است که از جمله این تغییرات می‌‎توانیم به اضافه شدن افکت‌های جدید در بخش بومرنگ اشاره کنیم. گذشته از این تغییر، اینستاگرام برای کاربران نسخه وب خود هم تغییراتی را در نظر گرفته است. گویا قرار است به زودی، دایرکت هم به نسخه وب اینستاگرام روی مرورگر کروم اضافه شود.

تا به امروز جای خالی این قابلیت به شدت در نسخه وب اینستاگرام به چشم می‌آمد و اینفلوئنسرها، مدیران صفحات تجاری اینستاگرام و... بیشتر از هر کسی از این کمبود اذیت می‌شدند و حالا بی شک از این خبر خوش حال هستند زیرا به سادکی می‌توانند از طریق وب به پیام‌های خصوصی خود هم پاسخ دهند.

البته این را باید بگوییم که اضافه کردن دایرکت به نسخه وب اینستاگرام، فعلا در مرحله آزمایشی است و تنها برای برخی از کاربران فعال شده است.

این تصمیمی است که چندان دور از ذهن نبود زیرا سال گذشته، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک اعلام کرده بود که دایرکت و استور در حال افزایش شدید است. بنابراین رسیدگی به این بخش‌ها اصلا عجیب نیست. از طرفی مارک زاکربرگ اعلام کرده بود که قصد ادغام سه اپلیکیشن فیسبوک، واتساپ و اینستاگرام را دارد تا به این ترتیب کاربران مجبور نباشید برای ارسال پیام، بین این اپلیکیشن‌ها جا به جا شوند. اگرچه حالا در این خصوص توضیحی داده نشده است، اما به نظر می‌رسد که کمپانی مادر فیسبوک چنین ایده‌ای را اجرایی کند.

اخبار مرتبط:

6 دلیلی که باعث بلاک شدن حساب اینستاگرام شما می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: theverge


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر