سونی به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا از رویداد PAX East انصراف داد

کرونا و سونی.jpg

سونی به دلیل نگرانی در رابطه با ویروس کرونا امسال از رویداد PAX East خارج شد. سونی به دلیل اهمیت سلامت کارمندان خود چنین تصمیمی گرفته است.

سونی به دلیل نگرانی در رابطه با ویروس کرونا امسال از رویداد PAX East خارج شد. این شرکت برنامه ریزی کرده بود تعدادی از بازی‌های آینده پلی استیشن 4 را به نمایش بگذارد یا به نوعی از بازی‌های جدید پرده بردارد. همچنین ارائه اولین فرصت برای گیمرها تا بتوانند نمایشی در The Last of Us Part II داشته باشند، جز برنامه‌های سونی بود.

درواقع امروز سونی در گزارشی، اعلام کرد که تمایلی به مشارکت خود در رویداد PAX East (که در بوستون قرار است برگزار شود) ندارد. سونی دلیل این انصراف را رشد روز به روز ویروس کووید 19 اعلام کرده است. در ادامه این گزارش را به نقل از یکی از سخنگویان این شرکت چنین می‌بینید:

ما از اینكه مشاركت خود را در این رویداد لغو كردیم ناراحت هستیم، اما سلامتی و ایمنی نیروی كار جهانی برای ما جز بالاترین نگرانی‌هاست. ما بسیار ناراحت هستیم که مجبور شدیم رویداد PAX East را از دست بدهیم و نتوانیم با کاربران عزیزمان دیدار کنیم اما واقعاً مشتاقانه منتظر دیدار شما عزیزان بودیم و عکس‌العمل‌های شما مردمان را در مورد این اتفاق را شاهد بودیم. اگرچه ما می دانیم که این انتظار تا 29 ماه مه کمی سخت تر و طولانی است ما از درک و فهم شما کاربران قدردانی می کنیم. نگران نباشید، به زودی دیدار خواهیم کرد.

-

unnamed.png
رویداد PAX East -

پیشنهاد فیسیت: مشخصات PS5 و Xbox X مشخص شد؛ رقابت دو رقیب قدرتمند

سونی گفت که فقط از 17 فوریه تا اول ماه مارس قسمت دوم نمایش TLOU برگزار می‌شود. نسخه‌ی آزمایشی بعضی از بازی‌ها قرار بود در ماه سپتامبر در دست کاربران قرار بگیرد. همچنین سونی قصد داشت تا با ارائه برخی از بازی ها مثل Dreams ، Iron Man VR ، Nioh 2 ، Doom Eternal و Spelunky 2 در این رویداد رونمایی و برای بازی در اختیار مراجعه کنندگان و گیمرها قرار دهد. این در حالی است که برنامه‌ریزی شده بود تا امسال سونی در رویداد PAX East شرکت داشته باشد و این بدان معناست که شرکت سونی یک نمایشگاه بزرگ تجاری را از دست داده است.

front-view-doctor-ripping-covid-19-card_23-2148445993.jpg
کرونا ویروس -

سونی چند روز پیش بود که از رویداد MWC 2020 نیز انصراف داده بود که بعدها تصمیم به برگزار نشدن این رویداد گرفته شد. باید دید که کووید 19 تا کجا پیش خواهد رفت؟ جان چند نفر را خواهد گرفت؟ و چه آینده‌ای پیش روی شرکت‌ها، تکنولوژی و انسان‌ها خواهد بود؟ با این وجود مشخص است که سونی سلامت کارمندانش را به حضور در این رویداد ترجیح داده است.

اخبار مرتبط:

رویدادMWC 2020 به دلیل انتقال ویروس کرونا لغو شد

ویروس کرونا برای اپل دردسر ساز شد؛ تولید آیفون 9 با تاخیر مواجه است

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: engadget

Untitled-2.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر