نقشه بلد تمام بیمارستان‌های نگه‌دارنده بیماران کرونا را نمایش می‌دهد

مسیریاب بلد

به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور، نقشه و مسیریاب بلد لیست بیمارستان‌های نگه دارنده بیماران مبتلا به کرونا را نمایش می‌دهد.

متاسفانه کرونا وارد کشور شده و در حال گسترش هم هست. در این بین بیمارستان‌هایی در سطح کشور و در شهرهای مختلف برای نگهداری بیمارانی در نظر گرفته شده است که به این بیماری دچار شده‌اند. یکی از کارهای خوبی که در این حوزه انجام شده است از سمت نقشه و مسیریاب بومی بلد است.

اخبار مربوط به کرونا:

راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا؛ با نگاهی تکنولوژیک

آمازون کالاهای مدعی درمان ویروس کرونا را حذف می‌کند

دورکاری؛ شیوه‌ای برای جلوگیری از شیوع کرونا بین کارمندان

درواقع نقشه و مسیریاب بومی بلد امکانی ایجاد کرده است که تنها با وارد کردن عبارت کرونا، عبارت مراکز ویژه کرونا نمایش داده شده و با انتخاب آن، لیست بیمارستان‌های نگه دارنده بیماران مبتلا به کرونا در همه شهرها، به همراه آدرس و شماره تماس را نمایش می‌دهد.

این کار مثبتی است که از سمت نقشه و مسیریاب بومی داخلی انجام شده است تا همه ایرانسان به سادگی بتوانند از نزدیک‌ترین بیمارستان مربوطه در این حوزه به خود، مطلع شوند.

نقشه و مسیریاب بلد
نقشه و مسیریاب بلد -

منبع خبر: فیسیت

IMG_20210301_202437.jpg

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن معرفی محصول، اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر