نیمه دوم امسال شاهد رونمایی سامسونگ از گلکسی نوت20 و گلکسی فولد خواهیم بود

Untitled-1.jpg

سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرده که هیچ خللی در رونمایی و عرضه گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد2 نخواهد داشت، که در نیمه دوم سال شاهد رونمایی این پرچمداران خواهیم بود.

در شرایط فعلی که جهان گرفتار ویروسی به نام کرونا شده خیلی از شرکت‌ها و کارخانه‌ها و حتی غول‌های بزرگ تکنولوژی دچار مشکل شده‌اند. کارگران تقاضا دورکاری دارند، مواد اولیه به موقع تولید نمی‌شود و همه این‌ها دست به دست هم داده تا عرضه و تقاضا در دنیا برابر نباشد و خیلی از شرکت‌ها رونمایی خود را عقب انداختند یا حتی اگر رونمایی کرده باشند فعلا به بازار عرضه نمی‌کنند چرا که نمی‌توانند خواسته بازار را برآورده کنند. مدتی است که شایعه شده سامسونگ از رونمایی پرچمداران خود در امسال جلوگیری می‌کند و به دلیل وجود کرونا گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 رونمایی نمی‌شوند اما ساسونگ این موضوع را تکذیب کرده و چنین گفته:

با وجود شرایط نامساعد بازار و درگیری کشورهای مختلف با بیماری همه‌گیر کرونا که ممکن است به مدت بیشتری دنیا را درگیر خود کند، پیش‌بینی می‌شود که برای نیمه دوم رقابت میان شرکت‌های سازنده دشوارتر شود؛ زیرا هریک به‌دنبال برطرف ساختن ضرر و زیان‌های حاصل‌شده از نیمه اول سال ۲۰۲۰ خواهند بود. سامسونگ نیز با عرضه سری گلکسی نوت ۲۰ و فولد 2 به‌دنبال ارائه محصولاتی متفاوت در رده گوشی‌های هوشمند پریمیوم است.

در شرایط فعلی دنیا این فقط سامسونگ نیست که تمام تمرکز خود را روی نیمه دوم سال 2020 گذاشته همه شرکت‌ها با امید به برطرف شدن بیماری کرونا تلاش خود را برای نیمه دوم سال بیشتر کرده‌اند. آمارها نشان می‌دهد که پس از شیوع بیماری کرونا بسیاری از کاربران علاقه‌ای به خرید گوشی هوشمند جدید نداشته‌اند و همین امر نه‌تنها به افت درآمد شرکت‌های سازنده تلفن هوشمند ختم شده است؛ بلکه شرکت‌های تأمین‌کننده قطعات مورد نیاز نیز با کاهش درآمد مواجه شده‌اند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و بازاریابی محتوا است


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر