هواوی به دنبال سهم بازار 16 درصدی سیستم عامل است

HarmonyOS.jpg

هواوی برای هارمونی او اس اهداف بزرگی را در سر می‌پروراند و در نظر دارد تا راهی که سایر سیستم عامل در 5 تا 7 سال طی کرده‌اند را در یک سال طی کرده و به سهم بازار 16 درصدی برسد.

چندین سال است که هواوی در حال کار روی سیستم عامل اختصاصی به نام هارمونی او اس است اما در سال 2019 و به دنبال تحریم‌های آمریکا، هواوی مجبور شد تا آن شرایط هارمونی او اس را معرفی کند. با این حال همچنان هواوی در حال کار روی این سیستم عامل است. حالا به گزارش وب سایت huaweicentral، این کمپانی در نظر دارد تا رویدادی را در تاریخ 18 می یعنی 28 اردیبهشت ماه با نام HarmonyOS Connect ترتیب ببیند. هواوی در نظر دارد تا طی این رویداد کمی درباره‌ی هارمونی او اس و مزایایش برای شرکای تجاری و پرسنلش توضیح دهد.

همچنین هواوی در نظر دارد تا با شرکت‌ها و کمپانی‌های مهم و توسعه دهندگان کلیدی، همکاری داشته باشد تا با تولید اپلیکیشن‌های مهم و کاربردی، اکوسیستم هارمونی او اس را رشد دهد. بنا به آخرین گزارش‌هایی که از سمت رسانه‌های چینی منتشر شده است، هواوی به دنبال این است که به زودی بتواند سهم بازار 16 درصدی را در حوزه سیستم عامل موبایلی از آن خود کند. درواقع هواوی معتقد است که برای رشد یک سیستم عامل، دو عامل سهم بازار و نرم افزارهای گسترده دو فاکتور حیاتی هستند.

البته باید بدانید هواوی سنگ بزرگی را برداشته است زیرا سایر سیستم عامل‌ها برای رسیدن به چنین سهم بازاری بین 5 تا 7 سال تلاش کرده‌اند و این چالش بزرگی برای هواوی است. با این حال سخنگوی هواوی معتقد است که این کمپانی راهی را که سایر سیستم‌ عامل‌ها در 5 سال طی کرده‌اند، در یک سال خواهد پیمود. وی افزود که هواوی در نظر دارد که تا پایان سال 2021 هارمونی او اس را روی 300 میلیون دستگاه نصب کند که 200 میلیون دستگاه گوشی و مابقی تبلت، ساعت هوشمند، دستگاه‌های IOT و... خواهند بود. از طرفی هواوی مدعی است که سایر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند هم درخواست استفاده از هارمونی او اس را داشته‌اند.

به هر ترتیب مدتی است که هواوی محصولاتی با این سیستم‌ عامل را راهی بازار می‌کند اما در آینده‌ی نزدیک با روند رو به رشد این ماجرا مواجه خواهیم شد.

اخبار مرتبط:

هارمونی OS برای استفاده در گوشی‌های اندرویدی در اختیار تولیدکنندگان موبایل قرار می‌گیرد

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: huaweicentral

faceit.width-400.png

رسانه دیجیتال فیسیت

با ما در ارتباط باش...


2 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

J

سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400

هوایی بیخود کرده با شما عاشقان اشغالای کمونیست دوست :))
عرازشه بیاین فحش بدین جونتون درآد :))

پاسخ

مهرداد

سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400

اندروید متن باز رو می خواد جای سیستم عامل قالب کنه. یه زمانی هم می گفت می خوام برای لبتاب سیستم عامل بدم بیرون :) .خلاصه اینکه از چینی های دزد و متقلب انتظار بیشتری نمیره.

پاسخ

ثبت نظر