گوشی‌های پرچم‌دار ال جی برای 3 سال آپدیت نرم افزاری دریافت می‌‎کنند

ارائه آپدیت نرم افزاری برای گوشی‌های ال جی.jpg

با انتشار خبر پایان فعالیت ال جی در زمینه‌ی موبایل، عده‌ی زیادی بابت خرید گوشی‌های کنونی این کمپانی دچار شک شده بودند اما ال جی در بیانیه‌ای لیست گوشی‌هایی که آپدیت نرم افزاری را دریافت خواهند کرد را اعلام کرده است.

اوایل همین هفته بود که کمپانی ال جی رسماً اعلام کرد که تا پایان ماه جولای، بخش موبایل خود را تعطیل خواهد کرد. ال جی اما توضیح داد که پشتیبانی از تعدادی از گوشی‌هایش در برخی از مناطق، همچنان ادامه خواهد یافت. حالا ال جی مشخصاً تعیین کرده است که کدام‌ یک از گوشی‌هایش و برای چه مدت، آپدیت اندروید را دریافت خواهند کرد.

این کمپانی کره‌ای در آخرین بیانیه‌ی خود، این اطمینان خاطر را به کاربرانش داده است که گوشی‌های حرفه‌ای‌اش حداکثر تا 3 سال از زمان خرید، آپدیت‌های اندروید را دریافت خواهند کرد. این سه آپدیت نرم افزاری گارانتی شده، شامل همه‌ی گوشی‌های حرفه‌ای ال جی که از سال 2019 به بعد معرفی شده‌اند، می‌شود که این گوشی‌های شامل گوشی‌های سری G، V، Velvet و Wing می‌شود. برای مثال گوشی LG Velvet که سیستم عامل اندروید 10 عرضه شده است، کاملاً شرایط دریافت آپدیت سیستم عامل تا اندروید 13 را دارد. در ادامه لیست کامل گوشی‌های ال جی که شامل پشتیبانی نرم افزاری می‌شوند را آورده‌ایم:

  • گوشی ال جی G8 ThinQ
  • گوشی ال جی G8x ThinQ
  • گوشی ال جی G8s ThinQ
  • گوشی ال جی V50 ThinQ
  • گوشی ال جی V60 ThinQ
  • گوشی ال جی Velvet
  • گوشی ال جی Wing

گذشته از این پرچم‌داران، ال جی همچنان برخی از آپدیت‌های محبوب را برای گوشی‌های مقرون به صرفه‌اش، مخصوصاً گوشی‌های سال 2020 مانند LG Stylo و گوشی‌های سری K هم ارائه خواهد کرد و این گوشی‌ها دو آپدیت سیستم عامل را دریافت می‌کنند.

با وجود همه‌ی تضمین‌های ال جی، این کمپانی هشدار داده است که آپدیت‌های آینده به برنامه‌ی توزیع گوگل و فاکتورهای دیگری همچون سازگاری و عملکرد دستگاه هم وابسته است. در آخر نهایتاً ال جی تأکید کرده است که تا سه ماهه‌ی دوم سال 2021 همچنان به تولید گوشی می‌پردازد و افرادی که گوشی‌ها را خریداری می‌کنند می‌توانند انتظار دریافت آپدیت نرم افزاری برای یک مدت مشخص را داشته باشند.

اخبار مرتبط:

ال جی رسماً خداحافظی با دنیای موبایل را اعلام کرد

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: androidauthority


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر