کاهش چشمگیر قیمت کنسول نینتندو سوییچ در بازار اروپا پیش از عرضه مدل OLED

Untitled-1.jpg

کمپانی نینتندو قیمت کنسول سوییچ خود را در اروپا کاهش داده است. نینتندو سوییچ اکنون با 30 یورو کاهش قیمتی 299 یورویی دارد که قیمت قبل آن 329 یورو بود. البته قیمت این کنسول در انگلستان 279 پوند بود که اکنون با 259 پود به فروش می‌رسد. این شرکت ماه آینده میلادی میلادی سوییچ با نمایشگر اولد را روانه بازار می‌کند و کاهش قیمت‌ها پیش از عرضه این محصول است.

این کمپانی در لیست قیمت‌های جدید خود به نسخه اولد خود نیز اشاره داشته و قرار است که در اروپا ۳۶۴ یورو و در انگلستان نیز ۳۰۹ پوند این دستگاه ارائه شود. نسخه جدید از یک نمایشگر اولد ۷ اینچی با وضوح ۷۲۰P و حاشیه‌های باریک برخوردار است. درگاه اترنت، استند جدید و بلندگوهای بهبودیافته در نینتندو سوییچ اولد دیده می‌شوند. به جز این ویژگی‌ها شاهد هیچ تغییر سخت‌افزاری در این دستگاه نیستیم و می‌توان گفت که فقط نمایشگر تغییر داشته است.

NintendoSwitchOLEDmodel_03.jpg
-

این کاهش قیمت‌ها می‌تواند، یکی از نکات مثبت عرضه نینتندو سوییچ اولد باشد که باعث شده تا خریداران بیشتری پیدا کند. این کاهش قیمت‌ها تا به الان از سمت فروشگاه‌های این شرکت قابل رویت هستند و هنوز خورده فروش‌ها و آمازون قیمت خود را تغییر نداده‌اند. نسخه اولد در تاریخ ۱۶ مهر ماه برای فروش عرضه می‌شود و باید دید چه استقبالی از نسخه جدید می‌شود.

سخنگوی شرکت نینتندو گفته: «پس از سنجش عوامل مختلف و بررسی نرخ ارز در اروپا و همین‌طور معرفی نینتندو سوییچ اولد، زمان را برای تغییر قیمت مناسب ارزیابی کردیم.»

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: collider

پویان معصومی

پویان معصومی

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر