سونی برای افزایش تولید PS5، تولید PS4 را متوقف کرد

PS4-Slim.jpg

پلی استیشن 5 سونی جدیدترین کنسول بازی در سراسر دنیاست که البته تعداد آن محدود است. حالا سونی برای افزایش سرعت تولید PS5، تولید مدل‌های PS4 و PS4 Pro را در ژاپن متوقف کرده است.

پلی استیشن 5، حالا بهترین و جدیدترین کنسول بازی سونی و بدون اغراق بهترین کنسول بازی دنیاست که به تازگی پای آن به ایران هم باز شده است و تعداد معدودی از آن به ایران رسیده است. حالا سونی برای سرعت بخشیدن به روند تولید این کنسول بازی قدرتمند، تصمیم گرفته است رسماً تولید اغلب مدل‌های پلی استیشن 4 را متوقف کند.

درواقع به گزارش وب سایت Gematsu، حالا سونی روند تولید PS4 و پلی استیشن 4 پرو را در ژاپن متوقف کرده است. البته باید اشاره کنیم که تنها مدل PS4 که همچنان تولید خواهد شد، مدل اسلیم 500 گیگابایتی به رنگ Jet Black است.

پلی استیشن 4 اسلیم اولین بار در دسامبر 2016 و به دنبال معرفی پلی استیشن 4 پرو در نوامبر 2016،در ژاپن عرضه شد. پلی استیشن 4 اصلی هم که سری CUH-1000 است و حالا رسماً توقف تولید شده است، در فوریه 2014 عرضه شده بود.

با توقف تولید PS4، سونی فرصت این مسئله را پیدا می‌کند که با سرعت بیشتر به تولید PS5 بپردازد. ضمناً بدون شک توقف تولید PS4 در ژاپن، آغاز راه توقف تولید این محصول در سایز نقاط دنیاست.

اخبار مرتبط:

چرا PS5 به این اندازه بزرگ است؟

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gematsu


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر