دومین سقوط بزرگ بیت کوین در سال 2021 رخ داد

Bitcoin.jpg

بیت کوین مهم‌ترین ارز دیجیتال در سراسر دنیاست که رشد چشم‌گیرش عده‌ی زیادی را به فعالیت در این حوزه وا داشته است. حالا بیت کوین با کاهش 8.5 درصدی در یک روز، از ابتدای ماه فوریه تا کنون، بیشترین کاهش را تجربه کرده است.

ارزهای دیجیتال این روزها به یکی از موارد سرمایه گذاری در سراسر دنیا تبدیل شده‌اند. اگرچه درآمد حاصل فعالیت در این زمینه زیاد است اما باید با آگاهی کامل وارد آن شد تا ضررهای هنگفتی را برای ما به همراه نداشته باشد.

بیت کوین مهم‌ترین ارز دیجیتال است که مدت‌هاست در حال رشد است و با رشد عجیب و رکورد زدن‌های متوالی‌اش، افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است. با وجود این رشد اخیر، ساعتی پیش این ارز دیجیتال سقوط بسیار زیادی را تجربه کرد. به گزارش وب سایت بلومبرگ، اگر سقوط 15.1 درصدی و رسیدن ارزش بیت کوین به 51707 دلار را در نظر نگیریم، امروز بیت کوین کاهش 8.5 درصدی و رسیدن ارزشش به میزان 55810 دلار، را تجربه کرد. این کاهش، بزرگ‌ترین ریزش بیت کوین از ماه فوریه تا به امروز بوده است. برخی معتقدند که این ریزش به دلیل برخورد احتمالی خزانه داری ایالات متحده آمریکا در رابطه با پول شویی از طریق ارزهای دیجیتال بوده است.

بیشترین کاهش ارزش بیت کوین از ماه فوریه تا کنون.jpg
بیشترین کاهش ارزش بیت کوین از ماه فوریه تا کنون -

بیت کوین که ارزش بازار آن بیشتر از 1 تریلیون دلار است، بزرگترین ارز دیجیتال دنیا هست. این ارز دیجیتال توانسته است در یک سال گذشته رشد 800 درصدی را تجربه کند. باید اشاره کنیم که ‌در هفته‌ی پیش توانست به رکورد 64869.78 دلار برسد.

اخبار مرتبط:

قیمت بیت کوین در سال 2021 چگونه خواهد بود؟ پیش‌بینی ارزش 288 هزار دلاری

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: bloomberg


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر