ساخت استیکر در نسخه بتای واتس‌اپ دسکتاپ ممکن شد

Untitled-1.jpg

کاربران نسخه بتا واتساپ دسکتاپ از این به بعد احتیاجی به اپلیکیشن‌های شخص ثالث برای اضافه کردن و ساختن استیکرهای جدید نخواهند داشت؛ چرا که این شبکه اجتماعی این قابلیت را فراهم می‌کند. این ویژگی جدید ظاهرا بی‌سروصدا و به صورت محدود در دسترس تنها کاربران نسخه بتای دسکتاپ قرار گرفته است.

موکول شارما، یکی از افراد آگاه و نزدیک به شرکت واتساپ، توییتی منتشر و اعلام کرده که در نسخه دسکتاپ واتس‌اپ گزینه‌ای تحت عنوان ایجاد استیکر اضافه خواهد شد که کاربران می‌توانند از طریق عکس‌هایی که از سیستم کامپیوتری خود می‌توانند انتخاب کنند و استیکر موردنظر خود را بسازند.

بعد از این که کاربران عکس مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند، ابزارهایی برای برش، چرخش و ایجاد تغییر در عکس مربوطه در اختیار کاربران قرار داده می‌شود تا بتوانند برای آخرین بار ویرایش‌هایی که می‌خواهند را انجام دهند. این قابلیت در حال حاضر تنها به صورت محدود برای کاربران نسخه بتای واتس‌اپ دسکتاپ منتشر شده است و انتظار می‌رود به زودی در دسترس کلیه کاربران قرار بگیرد.

12330.jpg
-

اگر این قابلیت به صورت عمومی ارائه شود دیگر کاربران احتیاجی به نصب برنامه‌های شخص ثالث ندارند و برای ساخت استیکر در واتساپ کار راحت‌تری دارند؛ چرا که به صورت مستقیم می‌توانند این کار را در درون برنامه پیام‌رسان محبوب خود انجام دهند.

WhatsApp-Web-create-sticker-1.jpg.webp
-

واتس‌اپ به صورت رسمی اضافه شدن این قابلیت به نسخه بتای دسکتاپ را اعلام نکرده است. همچنین هنوز مشخص نیست چه زمانی قابلیت ایجاد استیکر به نسخه اپلیکیشن مخصوص گوشی‌های هوشمند اضافه شود. با این حال، در آینده کاربران برای ساخت استیکر نیازی به اپ‌های شخص ثالث نخواهند داشت و از همان درون این پیام‌رسان می‌توانند دست به چنین کاری بزنند.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: Android Authority

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر