یوتوب با تغییری ظاهری و یوتوب موزیک با فیلترهای جدید به‌روز می‌شود

gfhgjgukjujy.jpg

چند هفته پیش، یوتوب تغییرات کوچکی در طراحی نسخه وب خود اعمال کرد تا ویدیوها به‌صورت گوشه‌های گرد نمایش داده شوند. این تغییرات در ابتدا با استقبال چندانی از طرف کاربران مواجه نشد، اما اکنون نسخه اندروید یوتوب نیز این تغییرات را پذیرفته است. به علاوه، یوتوب موزیک نیز به دسته‌بندی‌های جدیدی مجهز شده که شامل حالت‌های مختلف موسیقی را در بر می‌گیرند.

همان‌طور که در تصاویر از گزارش AndroidPolice مشخص است، اکنون در دو طرف تصویر کاور ویدیوها فضای خالی سفیدی وجود دارد. تغییر جدید یوتوب در حال حاضر تنها برای برخی کاربران انتخابی قابل مشاهده است. با این حال، با توجه به اینکه نسخه وب این به‌روزرسانی را دریافت کرده است، امیدواریم که برنامه اندروید یوتوب نیز در هفته‌های آینده این تغییرات را دریافت کند.

Youtube-Music.jpg.webp

یوتوب موزیک نیز تغییراتی داشته و در سال 2020 نواری به نام "Activity" معرفی کرد. این نوار فیلترهای موسیقی را براساس حالت‌های مختلف ارائه می‌دهد. اکنون پنج دسته جدید به این نوار اضافه شده که شامل حالت‌هایی مثل "گریه‌کردن"، "مهمانی"، "عاشقانه"، "برای حس خوب" و "برای خوابیدن" هستند.

فیلترهای جدید یوتوب موزیک از جمله "گریه‌کردن" (Cry)، "مهمانی" (Party)، "عاشقانه" (Romance)، "برای حس خوب" (To feel good) و "برای خوابیدن" (To sleep)، به کاربران انتخابی ارائه می‌شود. انتخاب این حالت‌ها به کاربران امکان می‌دهد تا آهنگ‌هایی که با حالت و احساسات آن‌ها مطابقت دارد را پخش کنند.

Youtube-Rounded-Video.jpg.webp

این پنج حالت جدید در برنامه‌های موبایل و وب یوتوب موزیک گزارش شده است، اگرچه هنوز به تمام کاربران در دسترس نیستند. یوتوب به بهبود سرویس پخش موسیقی خود اهمیت داده و اخیراً ویژگی مشابه اپلیکیشن Shazam را آزمایش کرده است، که به کاربران اجازه می‌دهد تا با زمزمه کردن یا ضبط صدای آهنگ‌ها، آن‌ها را در یوتوب پیدا کنند. این تلاش‌ها نشان از تمرکز یوتوب برای بهبود تجربه موسیقی و ویدیو برای کاربران دارند.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: androidpolice

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر