اولین پستی را که در اینستاگرام لایک کرده‌ایم را چگونه پیدا کنیم؟

instagram.JPG

کمپانی اینستاگرام در سال پیش رو دوازده ساله خواهد شد و برخی از کابران این شبکه اجتماعی از نسخه‌های ابتدایی و قدیمی همراه این اپلیکیشن بوده‌اند تا به امروز که تغییرات زیادی را به چشم خود دیده‌اند. از همین رو شاید به یاد نداشته باشند، اولین پستی که لایک کرده‌اند، چه عکسی یا فیلمی بوده است. ولی خود اینستاگرام ابزاری دارد که می‌تواند این پست را به شما نشان دهد.

در سال 2010 بود که اینستاگرام تاسیس شد، از آن زمان تا به الان تغییرات بسیار زیادی در این اپلیکیشن به وجود آمده است. در آن زمان لایک کاربران بسیار مهم بود و روشی برای تعامل بیشتر شناخته می‌شد، اما امروزه تعداد لایک‌ها دیگر ملاک نیست، تعامل‌ها با ویژگی‌های مختلفی مورد اندازه‌گیری قرار می‌گیرد.

در بخشی از تنظیمات اینستاگرام این دسترسی را داریم تا تمامی لایک‌های خود را ببینیم. این ویژگی قادر است مانند یک ماشین زمان شما را به عقب برگرداند و یادتان بیندازید که در اولین روزهای فعالیت در این شبکه اجتماعی چه پست‌هایی را لایک کرده‌اید.

How-to-Seamlessly-Manage-Multiple-Instagram-Accounts-scaled-e1651257526862.jpg
-

چگونه اولین لایک اینستاگرام خود را پیدا کنیم؟

  1. در ابتدا باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
  2. به روی منویی با علامت سه خط در قیمت پروفایل ضربه بزنید و از آنجا وارد بخش Settings شوید.
  3. حالا در نواری که برای جستجو در صفحه دیده می‌شود، عبارت Manage Likes را بنویسید و گزینه مربوطه را انتخاب کنید.
  4. اکنون می‌توانید همه لایک‌های خود را از آخر به اول ببینید.
  5. برای رسیدن به اولین لایک کافیست از بالا سمت راست گزینه Sort & filter را انتخاب کرده و حالت نمایش را روی Oldest to newest قرار دهید تا شیوه نمایش از اول به آخر تغییر پیدا کند.

همان طور که شما نیز خبر دارید با تغییراتی که اینستاگرام در اپلیکیشن خود به‌وجود آورده محتواهایی که کاربران منتشر می‌کردند نیز دستخوش تغییر شده و شما نیز می‌توانید ببینید که خود شما در گذشته چه پست‌هایی را می‌پسندیدید و اکنون چه پست‌هایی را دوست دارید. به نظر شما فضای کنونی اینستاگرام بهتر است یا شرایطی که در گذشته داشت؟ دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: dexerto

Screenshot_20211214-203627_ToonMe.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و تولید محتوا است.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر