ثبت‌نام در دور دوم رویداد جاده ابریشم آغاز شد

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 14 مرداد 97 ساعت: 18:00:00

رویداد جاده ابریشم که برای نخستین بار از 30 مهرماه 96 کار خود را آغاز کرد تا استارتاپ‌های ایرانی را به سرمایه‌گذاران اروپایی معرفی کند و راهی برای ارتباط راحت‌تر استارتاپ‌ها با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی باز کند، حالا به مرحله دوم خود رسیده است.

امروز 14 مردادماه 1397 ثبت‌نام برای دومین دوره این رویداد در نشستی خبری آغاز شد. در این نشست که بنیان‌گذاران رویداد جاده ابریشم هم حضور داشتند مشخص شد که امسال این رویداد از 21 مهرماه آغاز خواهد شد و با گردش در پنج شهر مشهد، تهران، تبریز، شیراز و کرمان، برای 10 روز ادامه خواهد داشت. هدف دور دوم رویداد جاده ابریشم تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی بهتر به تجربیات موفق در سطح بین‌المللی و جذب سرمایه خارجی عنوان شد.

اگرچه جاده ابریشم این بار تنها از 5 شهر ایران می‌گذرد اما حضور در این رویداد برای استارتاپ‌های حاضر در سراسر ایران ممکن است با این تفاوت که استارتاپ‌های ساکن در سایر شهرها باید در این پنج شهر به رقابت با دیگر استارتاپ‌ها بپردازند.

برای ثبت‌نام در دومین رویداد جاده ابریشم کشور می‌توانید به وب سایت این رویداد با آدرس www.silkroadstartup.org مراجعه کنید.

 

هدف تیم جاده ابریشم چیست

محمد ازلی، بنیان‌گذار رویداد جاده ابریشم هدف از راه‌اندازی این رویداد را ایجاد فرصتی برای استارتاپ‌های کشور می‌داند تا خود را به کارآفرینان داخلی و یا حتی بین‌المللی معرفی کنند. محمد ازلی در این مورد چنین توضیح داد:

استراتژی تیم برگزارکننده استارتاپ جاده ابریشم ایجاد فرصتی برای همه استارتاپ‌های کشور برای معرفی و ارتباط با کارآفرینان بین‌المللی و داخلی است تا بتوانند در قالب یک رقابت، کسب‌وکار خود را بهبود بخشند. البته در مرحله نهایی این رویداد تیم‌های منتخب فرصت آشنایی با کارآفرینان برتر اکوسیستم استارتاپی داخلی و خارجی را نیز پیدا خواهند کرد.

در بخش نهایی اولین دوره رویداد جاده ابریشم که در کیش برگزار شد بیش از 250 استارتاپ حضور داشتند و در نهایت استارتاپ‌های اکوبار، کشمون و دکترتو به‌عنوان استارتاپ‌های برتر در رویداد نهایی انتخاب شدند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: فیسیت

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید